AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPA’LI FAHRİ ANTRENÖR METİN AY’DAN BÜYÜK BAŞARI

HOPA’LI FAHRİ ANTRENÖR METİN AY’DAN BÜYÜK BAŞARI

HOPA’LI FAHRİ ANTRENÖR METİN AY’DAN BÜYÜK BAŞARI

 

Türkiye Kyokushin Stil Karate Şampiyonası birçok sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi. Antrenörümüz Metin Ay veteranlar kategorisinde derece almayı başardı.

Hayati Akbaş

HOPA-Türkiye Kyokushin Stil Karate Şampiyonası birçok sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi. Antrenörümüz Metin Ay veteranlar kategorisinde derece almayı başardı.

Türkiye Karate Federasyonunun 26-28 Ocak 2018 tarihleri arasında Bursa’da düzenlenen Türkiye Kyokushin stil karate şampiyonası birçok sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi.  Fahri Antrenörlerimizden Metin Ay büyük veteran müsabakalarına katıldı.

Ay, Türkiye Büyükler Karate Şampiyonasında farklı kilolarda sporcular ile mücadele ederek dereceye girmek için ter döktü. Büyük veteran +80 kiloda kata dalında 1. komite dalında 3. oldu.

Hopa Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünce yapılan açıklamada; “Hocamız müsabakada Hopa’yı en iyi şekilde temsil etmiştir. Zorlu rakiplerini geride bırakarak veteranlar kategorisinde derece aldı. Şampiyonada bu başarıları elde etmiş olan Antrenörümüz Metin Ay’ı tebrik eder, başarılarının devamını diliyoruz” denildi.