a
Artvinli'ler Hizmet Vakfı
AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPA KAYMAKAMI FERİT GÖRÜKMEZ’E ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

HOPA KAYMAKAMI FERİT GÖRÜKMEZ’E ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

HOPA KAYMAKAMI FERİT GÖRÜKMEZ’E ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

Hopa spor Başkanı Oğuz Çapkınoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri göreve yeni başlayan Hopa Kaymakamı Görükmez’i makamında ziyaret ederek “Hoş geldiniz” dedi.

HOPA-Afyonkarahisar’a bağlı Şuhut ilçesi kaymakamlığından Hopa’ya atanan ve yeni görevine başlayan kaymakam Ferit Görükmez’e “Hoş geliniz” ziyaretleri devam ediyor.

Artvin Hopa spor kulüp başkanı Oğuz Çapkınoğlu ve yönetim Kurulu üyeleri, Kaymakam Ferit Görükmez’i makamında ziyaret ederek İlçeye “Hoş geldiniz” diyerek yeni görevinde başarılar dilediler.

Başkan Çapkınoğlu Kaymakam Görükmez’e Hopa spor kaşkolü-forması ve flaması hediye ederek, Hopa spor kuruluşu ve bugünlere nasıl gelindiği konusunda bilgiler verdi. BAL liginde Artvin’i temsilen mücadele ettiklerini, hedeflerinin 3 lige çıkmak olduğun söyleyen Çapkınoğlu “Hopa’nın genç-girişken gençlerinden oluşan bir yönetim oluşturduklarını, her bir yönetim kurulu üyesinin maddi ve manevi olarak ellerinden gelen desteği verdiklerini ifade etti.

Hopaspor’a elinden gelen desteği vereceğini söyleyen Kaymakam Görükmez, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.

Ziyaret fotoğraf çekimi ardından sona erdi.

HAYATİ AKBAŞ