a
Artvinli'ler Hizmet Vakfı
AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPA’ DA BAL LİGİ KARŞILAŞMASINDA SEYİRCİ REKORU

HOPA’ DA BAL LİGİ KARŞILAŞMASINDA SEYİRCİ REKORU

HOPA’ DA BAL LİGİ KARŞILAŞMASINDA SEYİRCİ REKORU

1-14

HOPA-ÇAYELİ MAÇINI 7 BİN TARAFTAR İZLEDİ.

Hopa spor sevdalıları İlçe Stadını bir defa daha 7’den 70’e doldurdular.

HOPA-Hopa spor-Çayeli spor arasında Hopa İlçe stadında oynanan BAL Ligi Futbol karşılaşmasını TFF İcra Kurulu Üyesi ve TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez, TFF Yürütme Kurulu Üyesi Mustafa Baltacı Kaymakam Mehmet Ali Özkan, Belediye Başkanı Nedim Cihan, İlçe Gençlik Ve Spor Müdürü İlhan Şenlik, Kulüp Başkanı Nedim Koyuncu ile birlikte her iki tribünü dolduran binlerce taraftar izledi.

Sahadan dört bir tarafı Hopa spora destek pankartları ile dolarken, tribünlerde erkek ve bayan seyircilerin ve yer yerde ailelerin çocukları ile beraber karşılaşmayı izlemeye gelmesi renkli görüntüler ortaya çıkardı.

BES Tecnology Firma Sahibi Mubin Çakmak’ın da Hopa spora verdiği destek sahanın her yerine asılan pankartlarla görüldü.

Karşılaşma öncesi yapılan seremonide Şehrin Azizleri Futbol Turnuvası’nda toplanan gelirlerle alınan iki tekerlekli sandalye Kaymakam Mehmet Ali Özkan ve Belediye Başkanı Nedim Cihan tarafından Bedensel Engelliler Derneğine teslim edildi. Hopa spor Kulüp Başkanı Nedim Koyuncu burada yaptığı kısa konuşmada ” Hopa’nın bir spor şehri haline gelindiğini ve Artvin ve Hopa Halkının Hopa spor için kenetlendiğini görmekteyiz. Bu birlik ve beraberliğimiz daim olmalı” dedi.

Hopa Kaymakamı Mehmet Ali Özkan ” Böyle anlamlı ve güzel bir turnuvaya Hopa’nın ev sahipliği yapması gerçekten çok güzel bir şey bu turnuvaların devamını dilerim” diyerek Şehrin Azizleri Taraftar grubunu tebrik etti.

Hopa spor takımı BAL 3.Grup’ta oynadığı ikinci maçında Çayeli sporu 1-0 yenerek puanını 6 oldu.

HAYATİ AKBAŞ

1-71-1  1-41-61-51-8