AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPA BELEDİYESİ SUNDURA MAHALLESİNİN SORUNLARINA EL ATTI

HOPA BELEDİYESİ SUNDURA MAHALLESİNİN SORUNLARINA EL ATTI

HOPA BELEDİYESİ SUNDURA MAHALLESİNİN SORUNLARINA EL ATTI

Hopa Belediyesi ilçenin en büyük mahallesi olan Sundura mahallesinin sorunlarını çözmek için seferberlik ilan etti.

Hayati Akbaş

HOPA-Hopa’nın büyük mahallelerinden biri olan, Sundura Mahallesi’nde yapılan çalışmaları Belediye Başkanı Nedim Cihan mahalle muhtarı Mürsel Şişman ile birlikte yerinde inceledi.

Hopa Belediyesi Fen İşleri müdürü Utku Cihan yapılan çalışmalar hakkında Başkan Cihan ve Muhtar Şişman’a ayrıntılı bilgiler verildi. Belediye Fen İşleri ekipleri tarafından mahallenin değişlik bölgelerinde sürdürülen çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Nedim Cihan ekiplere işleri kısa sürede bitirmeleri konusunda uyarı da bulundu.

Geçtiğimiz yıllarda yaşanan afetten etkilenen bölgelerdeki çalışmaların kendileri açısından önemli olduğunu söyleyen Cihan “Belediyemiz imkanları ile yapılan bu çalışmaların vatandaşlarımızın mağduriyetlerinin giderilmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Yapılan çalışmaların büyük kısmının tamamlanması bize gurur verici bir tablo oluşturdu.” Dedi.

Sundura Mahalle muhtarı Mürsel Şişman ile birlikte 2017 yılı programında yapılması gerekenleri Belediye Fen İşleri ekipleri ile planladıklarını ifade eden, Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan ” 2017’de eksiksiz hizmetlerimize devam edeceğiz, Hopalımın mağdur olmaması ve daha iyi, yaşanabilir bir Hopa için hizmette sınır tanımayacağız. Hepimiz bu yollardan yürüyen ve bu memlekette nefes alan insanlarız. Benim memleketimin insanı hiç bir şeyden eksik kalmayacak ve en iyisine laiktir. Önceliğimiz insan önceliğimiz Hopa’dır. Bu güzel memleketimin yansıması benim vatandaşımın mutlu ve huzurlu olmasıdır” dedi.