AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPA BELEDİYE BAŞKANI NEDİM CİHAN, MUHTARLAR DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ

HOPA BELEDİYE BAŞKANI NEDİM CİHAN, MUHTARLAR DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ

HOPA BELEDİYE BAŞKANI NEDİM CİHAN, MUHTARLAR DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Hopa Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ederek ilçeye yapılacak olan projelere ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

Hayati Akbaş

HOPA-Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Hopa Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ederek ilçeye yapılacak olan projelere ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan ve Başkan Yardımcıları Yüksel Özbayraktar ve Ahmet İskender ile birlikte Hopa Muhtarlar Derneğine nezaket ziyaretinde bulunurken, Başkan ve beraberindekiler Başkan Murat Köse ve diğer muhtarlar tarafından sıcak bir şekilde karşılandılar. Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Muhtarlar Derneği Başkanı Murat Köse’ye ziyaret nedeniyle çiçek sundu.

Ziyarette Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, muhtarlara tahsis edilen hizmet binası konusu, toplantı akışında mahalleleri ve köylerin sorunları ele alındı.

Muhtarların programları dahilinde çalışmaları ve bu çalışmalar için gerekli olan bazı araçların tahsisi konusunda Başkanı Nedim Cihan’dan istekte bulundular. Başkan Cihan ise muhtarlara yönelik, “ Siz gerekli programları hazırlayın, ben sizinle birlikte gerekli mercilere gitmeye, elimden ne geliyorsa araç tahsisi konusunda size yardım etmeye hazırım. Yeter ki Hopa’mız için hep birlikte bir şeyler yapalım. ” dedi.

Cihan, Projelere İlişkin Bilgi Verdi

Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, muhtarlara ilçeye yapılacak olan projeler hakkında bilgi verdi. Başkan Cihan, bilgilendirmede bulunurken, “ Derin Deşarj Projesinin başladığını maliyeti 7.500.000 TL’dir. Hopa Belediyesi Belediye Hizmet Binasının yapımına başlanmak üzere. Su arıtma tesisinin başlanılacak. Düğün ve konferans salonu yapılacak. Ayrıca Hopa’mız için çok önemli proje olan olmazsa olmazımız Büyük Sahil Projesinin çok yakında başlayacağı müjdesini vermek istiyorum. ” diye konuştu.

Program karşılıklı görüş alışverişinde bulunulması ile son buldu.