AnasayfaArtvin'den HaberlerHEMŞİNLİLER HİZMET VAKFI YÖNETİMİ TOPLANDI.

HEMŞİNLİLER HİZMET VAKFI YÖNETİMİ TOPLANDI.

HEMŞİNLİLER HİZMET VAKFI YÖNETİMİ TOPLANDI.

Hemşinliler Hizmet Vakfı olağan toplantısını nef09’da, vakfın Yönetim Kurulu Üyesi Şerif Sarı’nın kardeşi Hüseyin Sarı’nın sahibi olduğu “nefist cafe & rest” de lezzetli yemeklerin sunumuyla yaptı

Hayati Akbaş

İSTANBUL-Hemşinliler Hizmet Vakfı olağan toplantısını nef09’da, vakfın Yönetim Kurulu Üyesi Şerif Sarı’nın kardeşi Hüseyin Sarı’nın sahibi olduğu “nefist cafe & rest” de lezzetli yemeklerin sunumuyla yaptı.

Vakıf toplantıları mümkün olduğunca üyelerin istediği doğrultuda yer seçilerek yapılıyor. Son toplantı da Artvinli Hüseyin Sarı’nın 4. Levent’te Nef 09 Plaza’nın girişinde otantik mekânda lezzetli yemeklerin sunumu, fondaki Hemşin ezgileri eşliğinde yapıldı.

Hemşinliler Hizmet Vakfı Başkan ve yönetim kurulu üyeleri de toplantıya katıldılar. Vakıf başkanı Necmettin Aydın, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Altunkaya, Kemal Makaroğlu, Lütfü Kolçak, Metin Küçük, Mustafa Akbıyık katıldı.

Vakıf çalışmalarına destek veren Turgay Topal ve Ramazan Balcıoğlu da toplantıya katılan isimlerdi. Toplantıda 7 Mart Artvin’in Kurtuluşu ve kutlamalar ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda Vakıf için söz verilen bağışlarının toplanması ve değerlendirilmesi de görüşüldü.

Bir sonraki toplantı Ankara’da Artvin Milletvekilleri Uğur Bayraktutan ve İsrafil Kışla’nın da katılımı ile 10 Şubat’ta yapılacağı açıklandı..