AnasayfaArtvin'den HaberlerGURBETOĞLU ARTIK ASALETEN BÖLGE MÜDÜRÜ

GURBETOĞLU ARTIK ASALETEN BÖLGE MÜDÜRÜ

GURBETOĞLU ARTIK ASALETEN BÖLGE MÜDÜRÜ

Artvin Orman Bölge Müdürü Gurbetoğlu’nun Görevine Asaleten Ataması Gerçekleşti

ARTVİN-Başbakanlık ve Bazı Bakanlıklara İlişkin Atama Kararları Resmi Gazete’ de yayımlandı. Başbakanlık, Aile ve Sosyal Politikalar, Milli Eğitim ve Orman ve Su İşleri Bakanlığı’na ilişkin atama kararları Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yer aldı. Yayımlanan kararnamede vekâleten Artvin Orman Bölge Müdürlüğü görevini yürüten Selim Gurbetoğlu, boş bulunan Artvin Orman Bölge Müdürlüğü görevine asaleten atandı.

Karara göre, Başbakanlık Müşavirliği’ne Hanife Sarp, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müşavirliği’ne ise Bilal Topçu atandı. Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü’ne bağlı Amasya Orman Bölge Müdürlüğü’ne Zekeriyya Nane, Artvin Orman Bölge Müdürlüğü’ne Selim Gurbetoğlu, Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü’ne Metin Kırcı, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü’ne Refik Ulusoy, Giresun Orman Bölge Müdürlüğü’ne Veysel Kodalak, Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü’ne Adnan Diltemiz, Muğla Orman Bölge Müdürlüğü’ne Mehmet Çelik, Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü’ne Ahmet Ünver getirildi.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Kars İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ise Gökhan Altun’un ataması gerçekleştirildi.

Selim Gurbetoğlu Kimdir?

13.04.1966 Trabzon Of doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimini Trabzon ilinde tamamladı. Daha sonra 1991 yılında İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi, Orman Mühendisliği Lisans eğitimini,1996 yılında Ormancılık Politikası kürsüsünde Yüksek lisans eğitimini tamamladı. Gerek lise eğitimi gerekse üniversite eğitimi sırasında 11 yıl amatör,9 yıl da profesyonel olmak üzere çeşitli kulüplerde futbol oynadı. “B” lisans futbol antrenör diplomasına sahiptir.

1993 yılı Aralık ayında Etüt Planlama Şube Müdürlüğünde göreve başladı, yaklaşık 3,5 yıl bu görevde bulunduktan sonra; 3 yıl Şile Orman İşletme Müdürlüğü, Yeşil vadi Şefliği, 1,5 yıl İstanbul Orman İşletme Müdürlüğü Fenertepe Orman İşletme Şefliği, 1,5 yıl İstanbul Orman İşletme Müdürlüğü Kadastro Mülkiyet Şefliği, 2 yıl Şile Orman İşletme Müdür Yardımcılığı, 6,5 yıl İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü, Kadastro Mülkiyet Şube Müdürlüğü ve 5 yıl İstanbul Orman Bölge Müdür Yardımcılığı görevinin ardından 2016 yılı Mayıs ayı itibari ile Artvin Orman Bölge Müdürlüğü görevine vekâleten atandı. Selim Gurbetoğlu Evli ve 3 çocuk babası​.

HAYATİ AKBAŞ