AnasayfaArtvin'den HaberlerFİKRET ORMAN, ARTVİN VE İLÇELERİNİ GEZDİ

FİKRET ORMAN, ARTVİN VE İLÇELERİNİ GEZDİ

FİKRET ORMAN, ARTVİN VE İLÇELERİNİ GEZDİ

 

Fikret Orman, Artvin Ve İlçelerini Gezdi 

Hayati Akbaş

HOPA-Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Artvin’e gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu. Kulüple kiralık sözleşmesi sona eren ve Manchester United ile anlaştığı iddia edilen AndersonTalisca ile ilgili konuştu.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, kulüple kiralık sözleşmesi sona eren ve Manchester United ile anlaştığı iddia edilen AndersonTalisca ile ilgili konuştu. Orman, Talisca’nın transferinin rivayet olduğunu ifade etti.

İşadamı Nedim Koyuncu’nun daveti üzerine memleketi Artvin’in Hopa ilçesine gelen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Hopa Kültür Evi’ni gezdi ve yakınlarının mezarlarını ziyaret ederek dua etti. Şavşat ve Borçka ilçelerini gezen Fikret Orman, memleketine sık geldiğini belirterek, “Ramazan ayı nedeniyle buralarda hava serin. Şavşat ve Camili bölgesini ziyaret ettik. Gölleri gezdik. Güzel vakit geçirdik” dedi.

Memleketinin takımı olan Hopaspor’un 12 yıl aradan sonra 3’üncü Lig’e yükselmesinden büyük gurur duyduğunu ifade eden Orman, şunları söyledi
“Halkın futbol takımına olan ilgisi çok gurur verici. İstanbul’da bile Hopaspor’un taraftarları konuşuluyor. Süper Lig’de bile taraftar bulmakta zorlanıyoruz. Beşiktaş harici birçok kulübün böyle sıkıntıları var. Hopaspor’un böyle bir sıkıntısı yok. Çok büyük hedefler koymak doğru bir şey değil. Bu ilçenin bir kapasitesi var. Bu kapasiteye yönelik daha çok genç çocukları takıma yerleştirerek ve olabildiğince hazmederek bir yerlere gelebilmeyi hedeflemek lazım. Karadeniz milleti hırslıdır. 1’inci Lig, Süper Lig, hatta Şampiyonlar Ligi’ni hedefler, vizyonu geniştir. Ama mantıklı olmak lazım. 3’üncü Lig’e çıkmasında emeği olanlara teşekkür ediyoruz. Bu hepimize gurur verdi”.

Beşiktaş’la kiralık sözleşmesi sona eren ve Manchester United ile anlaştığı iddia edilen AndersonTalisca ile ilgili bir soru üzerine Başkan Fikret Orman, “Rivayet” değerlendirmesi yaptı.