AnasayfaArtvin'den HaberlerBATUMİ BUILD FUARI BAŞLIYOR

BATUMİ BUILD FUARI BAŞLIYOR

BATUMİ BUILD FUARI BAŞLIYOR

 

Hopa TSO 8-10 Aralık 2017 tarihleri arasında Batum’da gerçekleştirilecek olan Uluslararası İnşaat ve Yapı Malzemeleri fuarına katılacak.

Hayati Akbaş

HOPA-Hopa TSO 8-10 Aralık 2017 tarihleri arasında Batum’da gerçekleştirilecek olan Uluslararası İnşaat ve Yapı Malzemeleri fuarına katılacak. 8 Aralıkta Sheraton otelde yapılacak açılış gününde stant açılarak üyelerin tanıtımı yapılacak. İsteyen firmalar fuara kendileri katılım sağlayacakları gibi, isterlerse firmalarını tanıtmak üzere afiş, broşür, katalog, tanıtım materyallerini 6 Aralık 2017 mesai bitimine kadar oda personeline teslim ederek fuarda tanıtımlarının yapılmasını sağlayabilecekler.

Fuarda Yapı, İnşaat, Emlak, yeni teknolojiler, değişik yabancı ve Gürcü şirketlerin ürünleri, inşaat malzemeleri, cihazlar, inşaat donatımları, iklimlendirme ve soğutma sistemleri, mimarlık teknoloji, iç ve dış tasarımı gibi ürünler yer alacaktır. Fuar geniş kapsamlı olup birçok ülke katılmakta ve yıldan yıla daha çekici ve verimli hale gelmektedir. “Batum 7. Uluslararası İnşaat ve Tasarım Fuarı 2017”da yerli şirketlerle birlikte yabancı şirketler de katılmaktadırlar. Fuar, katılan şirketlere, kendi ürünleri veya servislerini kullanıcıların geniş kitlesine tanıtma olanağı, iş bağlantılarının karşılıklı olarak değişiminin gerçekleştirmesi, inşaat ve dizayn alanında mevcut yenilikler ve yeni teknolojileri hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayacaktır.