AnasayfaArtvin'den HaberlerBATUMİ BUİLD 2016 FUARINA HAZIR

BATUMİ BUİLD 2016 FUARINA HAZIR

BATUMİ BUİLD 2016 FUARINA HAZIR

 

BATUMI BUILD 2016 ismiyle düzenlenen Batum Uluslararası İnşaat Malzeme ve Teknolojileri Fuarı Açılıyor.

TRABZON-Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası, Batum’da 9-11 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek Uluslararası İnşaat Malzeme ve Teknolojileri Fuarı’nda stant açacak. TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, isteyen firmaların TTSO standında görsel materyallerini sergileyebileceğini ve tanıtım yapabileceği söyledi.

BATUMI BUILD 2016 ismiyle düzenlenen Batum Uluslararası İnşaat Malzeme ve Teknolojileri Fuarı’nda TTSO’nun stant açacağını belirten Başkan M. Suat Hacısalihoğlu, “Firmalarımız broşür gibi tanıtım malzemelerini odamız Dış İlişkiler Sorumlusu Hakan Savaş’a teslim ettikleri takdirde, bunları standımızda sergileyeceğiz. Firmalarımızın Gürcistan ile iş hacminin artması en büyük arzumuz” dedi.

Azerbaycan, Türkiye, İran, Ermenistan, Polonya, Ukrayna, Rusya’dan şirketlerin katılacağı BATUMIBUILD 2016 fuarında inşaat malzemeleri, cihazlar, inşaat donanımları, iklimlendirme ve soğutma sistemleri, mimarlık teknolojileri, iç ve dış tasarım ürünlerinin yer alacağı vurgulandı.

Batum’daki Sheraton Oteli’nde 9-11 Aralık tarihleri arasında açık kalacak fuarın yerel saatle 10.00 – 18.00 arasında ziyaret edilebileceği belirtildi.

Fuarda tanıtım yapmak isteyen firmaların görsel malzemelerini 7 Aralık Çarşamba günü saat 17.00’ye kadar 3268071 (Dahili:264) nolu telefondan irtibat sağlayacakları Hakan Savaş’a iletmeleri gerekmektedir

HOPA TSO BATUMİ BUİLD FUARINDA STANT AÇIYOR

Batum’da açılacak Batumi Build 2016 fuarında Hopa TSO’da stant açıyor. Hopa TSO ilçedeki firmalara çağrı yaparak açacakları stantta ürünlerini sergileyebileceklerini açıkladı.

HAYATİ AKBAŞ