AnasayfaArtvin'den HaberlerARTSO VE İŞ BANKASI KREDİ PROTOKOLU İMZALADI.

ARTSO VE İŞ BANKASI KREDİ PROTOKOLU İMZALADI.

ARTSO VE İŞ BANKASI KREDİ PROTOKOLU İMZALADI.

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası ile İş Bankası arasında, Oda üyelerinin faydalanabileceği krediler için protokol imzalandı.

 

ARTVİN-Artvin Ticaret ve Sanayi Odası ile İş Bankası arasında KOBİ’lere yönelik kredi protokolü imzalandı. Artvin TSO Yönetim Kurulu Başkanı Kurtul Özel ve İş Bankası Artvin Şube Müdürü Cemal Durcan tarafından imzalanan kredi paketi çeşitli avantajları içeriyor.

 

Protokol ile Artvin Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı olan işletmeler, 30 Aralık 2016 tarihine kadar sürecek kampanyada azami 100 bin TL limitli, 36 aya kadar 0,99 faiz oranı ile kredi kullanabilecekler.

 

Şube Müdürü Cemal Durcan yaptığı açıklamada; “Cumhuriyet döneminin ilk ulusal bankası olan İş Bankası, Atatürk’ün direktifleriyle İzmir Birinci İktisat Kongresi’nde alınan kararlar doğrultusunda 26 Ağustos 1924 tarihinde kurulmuştur. Lider, öncü ve güvenilir banka konumunu bölgesel finansal güç olarak sürdürerek; müşterilerin, hissedarların ve çalışanların en çok tercih ettikleri banka olma vizyonuyla ortaya koyduğumuz hizmet anlayışımız gereği, uyguladığımız KOBİ’lere dönük kerdi imkânlarımızla Oda üyelerinin yanındayız.  ” dedi.

 

Başkan Özel imzalanan protokol sonrası yaptığı açıklamada; “Nakit sıkıntısının yaşandığı bir dönemden geçiyoruz. Daha önce yaptığımız açıklamalarda da söylediğimiz gibi “nakit sıkıntısının yaşandığı dönemlerde uygun kredi imkânlarından faydalanmak” geçiş dönemlerini atlatmak adına avantajlı olmaktadır. Bu anlamda İlimizdeki tüccar ve esnaflarımızın daha uygun kredilere kavuşması için çaba gösteriyoruz. Umarım bu kredi uygulaması birçok işletmeye faydalı olur” diye konuştu.

HAYATİ AKBAŞ