AnasayfaArtvin'den HaberlerBAŞKAN ŞEREF ÖNGÜNER MAZBATASINI ALDI

BAŞKAN ŞEREF ÖNGÜNER MAZBATASINI ALDI

BAŞKAN ŞEREF ÖNGÜNER MAZBATASINI ALDI

 

Artvin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı seçilen Şeref Öngüner ve yönetimi,  mazbatasını aldı. 

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı seçilen Şeref Öngüner ve yönetimi,  mazbatasını aldı. Görevi son başkan Ahmet Alpaslan’dan devralan Şeref Öngüner, resmen göreve başlamış oldu. Devir teslim törenine ESOB Başkanı Demirhan Elçin’de katıldı.

Mazbatasını almak için yeni yönetim ile birlikte Artvin Adliyesi’ne giden Öngüner ve yeni yönetim, mazbatayı aldıktan sonra Mevcut Başkan Ahmet Alpaslan’dan görevi devraldı.  2 dönem son derece başarılı çalışmalar yapan, örnek bir başkan olarak kabul edilen Ahmet Alpaslan odanın mührünü yeni başkan Şeref Öngüner’e teslim ederek başarı diledi.

Geçirdiği kaza sonucu ailesinin mücadelesi ve desteğiyle hayata dönmeyi başaran Ahmet Alpaslan’ın görevi devretmesinde duygusal anlar yaşandı.  Alpaslan, yeni başkan ve yönetime başarı diledikten sonra odadan ayrıldı.

Seçim Biter Kardeşlik Devam Eder

Mazbatasını ve oda mührünü teslim aldıktan sonra kısa bir konuşma yapan yeni başkan Şeref Öngüner, Artvin Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın aynı anlayış ile hizmet vermeye devam edeceğini belirterek, kendisinden önce görev yapmış başkan ve yönetim kurullarına teşekkür etti.

Başkan Öngüner; “5 Şubat 2018 tarihinde yaptığımız Olağan Genel Kurulumuzda 3 aday olarak yarıştık.  Ben diğer 2 adayımıza güzel bir demokratik ve kardeşlik duyguları içinde yarıştıkları için kendilerine teşekkür ediyorum. Kurulda da konuştuğum gibi. Seçim biter kardeşlik devam eder. Seçim sonrasında 3 aday olarak da el ele vererek sahneye çıktık, üyelerimizi selamladık. Birlikte hizmet edeceğimizi gösterdik. Bize oy veren vermeyen herkes bizim kardeşimizdir, canımızıdır.

Başkan Öngüner Kendisinden Önceki Başkanları Andı Teşekkür Etti

Bugün Mazbatamızı aldık. Çok değerli başkanımız Ahmet Alpaslan’dan mührümüzü teslim aldık. Görevimizi resmen başlattık. 4 yıl boyunca en iyi şekilde hizmet edebilmek için yönetim kurulu arkadaşlarımızla çalışacağız. Ben bugüne kadar odamıza başkanlık yapmış, emek vermiş, hizmet etmiş oda başkanlarımıza, ölenlere Allah’tan Rahmet, yaşayanlara sağlıklı uzun ömürler diliyor, kendilerine buradan teşekkür ediyorum.

Sayın Valimizden Başlamak Üzere Makam Ziyaretlerine Başlayacağız

Artvin’de Şoför esnafının çözülmesi gereken birçok sorunu var. Biz bunları biliyoruz. Sırası geldikçe gündeme taşıyacağız. Öncelikle sayın valimizden başlamak üzere makam ziyaretlerimiz olacak. Kamu kurumlarımızı, STK’ları, bizleri hiçbir zaman yalınız bırakmayan, haberlerimizi kamuoyuna ulaştıran gazetecileri de ziyaret edeceğiz. Projelerimizi, yapacaklarımızı, yaptıklarımızı zaman içerisinde halkımızla gerek sosyal medyadan gerek yerel basınımızdan, gerekse önemli haberlerimizle ulusal basından kamuoyu ile paylaşacağız.

Bugün, devir teslim törenimize katılan yönetim kurulu üyelerimize, ESOB Başkanımız Demirhan Elçin’e basınımıza, özellikle de başkanım Ahmet Alpaslan’a çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yaşamında sağlık, mutluluk ve uzun ömürler diliyorum.  İhtiyaç duyduğumuzda kendisinden, tecrübelerinden faydalanacağımızı da buradan belirtmek isterim. 4 yıllık görev sürecimiz bugün başladı. Hep birlikte el ele aşamayacağımız, çözemeyeceğimiz sorun kalmayacak.”dedi.

İşte Yeni Başkan Ve Yönetim Kurulu

Şeref Öngüner, Remzi Yıldız, Hakan Gümüş, Ercan Özvar, Mehmet İrmiş,   Ercan Yılmaz,  Ali Bayrak,  Sedat Pişkin, Fuat Yazıcı, Metin Aydemir, Dursun Bülbül,  Hakan Öztürk, Ercan Kocaman, Selçuk Gerez.

Denetleme Kurulu

Serkan Şentürk, Enver Çelik, Ertan Coşkun,  Ahmet Şahin, Temel Balcı, Ercan Alpaslan.