AnasayfaArtvin'den HaberlerBAKANLIK HEYETİ TİCARET VE SANAYİ ODASINI ZİYARET ETTİ.

BAKANLIK HEYETİ TİCARET VE SANAYİ ODASINI ZİYARET ETTİ.

BAKANLIK HEYETİ TİCARET VE SANAYİ ODASINI ZİYARET ETTİ.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı heyeti Artvin Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Bakanlık çalışmaları kapsamında bir dizi ziyaret için Artvin’e gelen, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Mustafa Umut Özgül, Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Fatma Çağlar ve beraberindeki heyet, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Oda Yönetim Kurulu Başkanı Kurtul Özel’in Meclis salonunda kabul ettiği heyette; Esnaf Sanatkârlar Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Gülden Tatar, Kooperatifler Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Erol Hantal, Personel Dairesi Başkanlığı Şef Tülin Tekin, Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Şef Yusuf Biçer ve Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Teknisyen Haydar Çağlayan ile Artvin Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Demirhan Elçin’de hazır bulundular.

Bakanlık çalışmaları kapsamında Artvin’e de geldiklerini söyleyen Daire Başkanı Mustafa Özgül; “Artvin Sarp Sınır Kapısı nedeniyle ülkemizin önemli illerinden biri. Ayrıca coğrafyası, turizm değerleri bakımından çok güzel bir il. Burada olmaktan ve gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerden dolayı çok memnunuz” dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade ederek, gelen heyete Oda çalışmaları, İlin ekonomik yapısı ve gereksinimleri hakkında çeşitli bilgiler veren Başkan Kurtul Özel, “İlimize gelerek bizlerin sorunlarıyla ilgilenmeniz ve görüş alışverişinde bulunmanızdan dolayı, Odamız ve şahsım adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Ziyaret karşılıklı sohbet formunda sona erdi.