AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN’DE KIYMET NİNE TEKERLEKLİ SANDALYESİNE KAVUŞTU

ARTVİN’DE KIYMET NİNE TEKERLEKLİ SANDALYESİNE KAVUŞTU

ARTVİN’DE KIYMET NİNE TEKERLEKLİ SANDALYESİNE KAVUŞTU

 

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin eşi Hacer Kocatepe ve Artvin Belediye Basketbol Takımı oyuncuları yürüyeme engelli Diyaliz hastası Kıymet Aydoğan’a tekerlekli sandalye hediye etti.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin eşi Hacer Kocatepe ve Artvin Belediye Basketbol Takımı oyuncuları yürüyeme engelli Diyaliz hastası Kıymet Aydoğan’a tekerlekli sandalye hediye etti.

Artvin Belediyesi Başkanı Mehmet Kocatepe’nin eşi Hacer Kocatepe ve Artvin Belediye Basketbol Takımı Genel Menajeri Uğur Delikanlı ve oyuncular adına takım kaptanları Müfitcan Alp ve Cengiz Aydın Ergen Yeni Mahalle Devlet Lojmanlarında oturan Kıymet Aydoğan’ı ziyaret etti.

Ziyarette Hacer Kocatepe ve basketbol takımı kaptanları yaklaşık 2 yıldır diyaliz tedavisi gören ve yürümekte zorluk çeken 79 yaşındaki Kıymet nineye tekerlekli sandalye hediye etti.

Hacer Kocatepe; “ihtiyaç sahipli vatandaşlarımıza ulaşarak onların hayatlarını kolaylaştırmak için çalışmalar yapıyoruz fakat bizi en çok zorlayan ise gerçek ihtiyaç sahibi vatandaşları bulmak. Hal böyle olunca gerçek ihtiyaçlılara ulaşmada zorlanıyoruz bu durumda bizi derinden üzüyor.” dedi.

Kıymet Ninenin kızı Hatice Özer; “Annem gezmeyi çok seviyor kendi arabamız olmadığından dolayı gezdiremiyorduk ama artık tekerlekli sandalye ile annemi dışarıda rahatlıkla gezdirebileceğim ve onun mutlu olmasını sağlayacağım. Bize bu fırsatı sunan Hacer hanıma ve Artvin Belediyesi Basketbol takımına çok teşekkür ediyorum.” dedi.