AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN’DE KISA SÜRELİ PSİKOLOJİK DANIŞMA EĞİTİMİ SERTİFİKA TÖRENİ

ARTVİN’DE KISA SÜRELİ PSİKOLOJİK DANIŞMA EĞİTİMİ SERTİFİKA TÖRENİ

ARTVİN’DE KISA SÜRELİ PSİKOLOJİK DANIŞMA EĞİTİMİ SERTİFİKA TÖRENİ

 

Çözüm Odaklı Kısa Süreli Psikolojik Danışma Eğitimi düzenlenen sertifika dağıtım töreni ile sona erdi.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün 2017 Yılı DOKA Teknik Destek Programı III. Dönem başvuruları kapsamında uygulanan ve il genelindeki rehber öğretmenlerin katılımıyla 3 gün devam eden Çözüm Odaklı Kısa Süreli Psikolojik Danışma Eğitimi düzenlenen sertifika dağıtım töreni ile sona erdi.

Artvin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda düzenlenen sertifika dağıtım törenine Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, eğitimci Yrd. Doç. Dr. Itır Tarı Cömert, Şube Müdürleri Gürsel Seçkin ve Özcan Köse ve rehberlik öğretmenleri katıldı.

Sertifika töreninde konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci rehber öğretmenlerin eğitim ve öğretim sürecindeki öneminden bahsederek bu eğitimden istifade eden öğretmenlerimizin sahada öğrencilerimize rehberlik alanında çok faydalı olacaklarını belirtti.

 

Kahveci, katkılarından dolayı Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı’na (DOKA) ve eğitimci Yrd. Doç. Dr. Itır Tarı Cömert’e, programı organize eden ARGE birimine ve eğitme katılan tüm öğretenlere teşekkür etti.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci’nin konuşmasının akabinde sertifika töreni gerçekleşti. Programın sonunda eğitimci Yrd. Doç. Dr. Itır Tarı Cömert’e İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci tarafından hediye takdim edildi.