AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN’DE “KERVANSARAY” İKİNCİ LOKANTASI HİZMETE GİRDİ

ARTVİN’DE “KERVANSARAY” İKİNCİ LOKANTASI HİZMETE GİRDİ

ARTVİN’DE “KERVANSARAY” İKİNCİ LOKANTASI HİZMETE GİRDİ

1-2

Gelişen Artvin, Artan İstihdam Yeni Açılan Lokanta Artvin’e Hayırlı Olsun

ARTVİN– Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe Yeni Mahalle Birlik Apartmanı giriş katında faaliyete giren Kervansaray 2 Lokantasının açılışını yaptı.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, İşletme sahipleri Neslihan, Akın Arı, Belediye Muhtarlıklar Müdürü Mustafa Güner ve vatandaşlar yeni hizmete giren iş yerinin açılışına katıldı.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe açılışta yaptığı konuşmada Artvin’de iki buçuk yıl içerisinde 252’ci iş yerinin açılışını yaptıklarını söyleyerek işletme sahiplerine teşekkür ederek bol kazançlar temennisinde bulundu. Kocatepe,” Şehrimizin hayalimizdeki büyüme konsepti bu şekildedir. Her mahallede bir cazibe merkezi olsun o mahalle de kendi içerisinde büyüsün bir yerler boğulurken diğer yerler insansızlıktan ölmesin. Biz çok teşekkür ediyoruz. Artvin’imiz de biz geldikten sonra 252’inci işletmemizin açılışını yapıyoruz. Artvin’imiz hem nüfus olarak büyüyor hem ticari hacim olarak büyüyor. Bunu her geçen gün daha artarak yaşayacağımıza inanıyorum. Eğer biz belediye olarak görevimizi yapıp alt yapıyı tam anlamıyla çözersek her yıl 3 bin 5 bin öğrenci daha fazla gelirse esnaf arkadaşlarımızın da iş hacmi genişler istihdam alanları oluşur Artvin’imize büyük kazanç elde etmiş oluruz. Sizlerin gayretleriyle bu şehir daha yaşanılabilir butik bir turizm kenti olur. İşletmeci kardeşimize çok teşekkür ediyorum. İskebe mahallesinde mahalleyi de kendi içerisinde genişleten bir projeyi hayata geçirdiği için tekrar kardeşimizi tebrik ediyorum hayırlı uğurlu olsun bereketli kazançlar diliyorum “ diyerek açılış kurdelesini kesti.

İşletme sahibi Neslihan Arı, 3 yıl önce Artvin Cumhuriyet Caddesinde Kervansaray Lokantasını açarak esnaflığa başladığını hatırlatarak bugün Kervansaray 2 Lokantasını açmanın gururunu yaşadığını söyledi. Arı,” Yeni mahalle Birlik Apartmanı altında açılışını yaptığımız lokantada halkımıza en iyi şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz. Açılış davetimize bizleri kırmayıp katılan başta Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Kocatepe’ye aileme ve katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Öğrencilerin ve memurları yoğun olduğu bu bölgede önemli bir eksikliği giderdiğimizi düşünerek hizmet sektörüne yeni bir soluk getirdiğimize inanıyoruz.” Dedi.

İşletme sahibi Neslihan Arı, Kervansaray 2 lokantasının 40 kişilik kapasiteye sahip olduğunu açık büfe kahvaltı, açık büfe ev yemekleri, tatlı çeşitleri gibi yöresel tatların yanı sıra Bayanlara özel günler ve Doğum günü partileri içinde hizmet verdiklerini söyledi.

HAYATİ AKBAŞ

1-4 1-5 1-6