AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİNDE HAYAT BOYU ÖĞRENME FAALİYETLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

ARTVİNDE HAYAT BOYU ÖĞRENME FAALİYETLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

ARTVİNDE HAYAT BOYU ÖĞRENME FAALİYETLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Eğitim Politikaları Daire Başkanı Hacı Ali Okur ile İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı Ferhat Davran il genelinde yürütülen eğitim öğretim çalışmalarını yerinde incelemek üzere çalışma ziyaretinde bulundular.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Eğitim Politikaları Daire Başkanı Hacı Ali Okur ile İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı Ferhat Davran il genelinde yürütülen eğitim öğretim çalışmalarını yerinde incelemek üzere çalışma ziyaretinde bulundular.

Ziyarette Daire Başkanı Okur, Daire Başkanı Devran, İl Müdürü Acar ile birlikte, ilçe müdürleri, İl Müdürlüğü birim amirleri ve Hayat Boyu Öğrenme eğitim yöneticilerinin katılımıyla Hayat Boyu Öğrenme Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirdi.

Bakanlık Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünce planlanan, yürütülen proje ve çalışmalar hakkında bilgilerin paylaşıldığı, İl Müdürlüğünce yapılan çalışmaların değerlendirildiği toplantı iyi dilek ve temenniler ile sona erdi.