AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN YARDIM SEVERLER DERNEĞİ GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

ARTVİN YARDIM SEVERLER DERNEĞİ GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

ARTVİN YARDIM SEVERLER DERNEĞİ GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

Yardım Severler Derneği Artvin Şubesi Olağan Genel Kurulu, üyelerin geniş katılımıyla gerçekleşti.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Yardım Severler Derneği Artvin Şubesi Olağan Genel Kurulu, üyelerin geniş katılımıyla gerçekleşti. Dernek üyelerinin geniş katılımıyla gerçekleşen olağan genel kurul gündemle toplandı. Divan başkanlığına üyelerin oy çokluğuyla Nermin Albayrak seçildi.  Divan Başkanı Nermin Albayrak   gündem maddeleri gereği   saygı duruşu ve  İstiklal   Marşı  okunmasından sonra konuşma yaparak “Çalışmalarımıza vermiş olduğunuz destekten  dolayı hepinizi teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Neriman Biber konuşmasının devamında, “Gönül isterdi ki daha çok şeyler yapabilelim. Ancak, Artvin’imizin üzerinde bulunan maden olayından dolayı sıkıntılı bir süreç yaşanmakta. Bu süreç maddi manevi halkımızı etkilemekte olup, dernek olarak yapabileceklerimizin önüne set çekmektedir. Bu kısır döngü içerisin de siz de hak veririsiniz ki derneğimizi ayakta tutmak zor olmaktadır.  Bu zorluklara karşın fedakârlık yapan bütün üyelerimize minnettarım, Bundun sonraki seçilecek yönetim kurul üyelerine başarılar diliyorum” dedi.

Yardım Severler Derneği Olağan Genel Kurulunda hesaplarız ibrası faaliyet raporunun okunarak üyeler bilgilendirildi. Dernek olarak kimsesiz ekonomik yoksunluk içirişinde olan üniversite öğrencilerine verilen burslar dikkat çekti. Dilek temennilerden sonra seçime geçildi.

Yardımseverler Derneği Artvin Şubesi yeni yönetim kurulu üyeleri belirlendi.  Asıl üyeler: Neriman Biber, Şengül Sezgin, Gülden Çeltikçioğlu, Esin Kurul, Ebru Altun, Handan Budak. Emel Öztürk Denetleme Kurul Üyeleri: Firdevs Varan, Elif Pınar, Fatma Gökçen olarak yeni yönetim belirlendi.