AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN TSO’DAN DSİ BÖLGE MÜDÜRÜ VE AÇÜ REKTÖRÜNE ZİYARET

ARTVİN TSO’DAN DSİ BÖLGE MÜDÜRÜ VE AÇÜ REKTÖRÜNE ZİYARET

ARTVİN TSO’DAN DSİ BÖLGE MÜDÜRÜ VE AÇÜ REKTÖRÜNE ZİYARET

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası heyeti görüş alışverişinde bulunmak ve Oda taleplerini iletmek üzere çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Hayati Akbaş

ATYVİN-Artvin Ticaret ve Sanayi Odası heyeti görüş alışverişinde bulunmak ve Oda taleplerini iletmek üzere çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Naci Akın, Meclis Üyesi Erhan Gazihan, Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Taner Köse ve Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nuray Çelik ile Oda Yönetim Kurulu Başkanı Kurtul Özel; DSİ Çoruh Projeleri 26. Bölge Müdürü Celal Tokalak’ı ve yeni göreve başlayan Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Fahrettin Tilki’yi makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretlerden sonra açıklama yapan Başkan Kurtul Özel; ”Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde İlimiz ekonomisi ana konumuz oldu. Oda heyeti olarak görüşlerimizi paylaştık. Özellikle İlimizdeki kurumların alışverişlerini yerelden temini konusunda taleplerimizi ilettik. Artvin’in gelişiminin esnaf ve tüccarın büyümesiyle doğru orantılı olduğunu, bu anlamda özellikle resmi kurumların tedariklerini mümkün olduğunca İlimizden temininin sağlanması gerektiğini ifade ettik. Ayrıca Üniversitemizin bizim göz bebeğimiz olduğunu, gelişimi için her zaman elimizden gelen desteği vereceğimizi söyledik” dedi.