AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN SPOR YÖNETİMİNDEN HOPA TSO’YA ZİYARET

ARTVİN SPOR YÖNETİMİNDEN HOPA TSO’YA ZİYARET

ARTVİN SPOR YÖNETİMİNDEN HOPA TSO’YA ZİYARET

 

Artvin 1. Amatör kümede mücadele eden Artvin Spor yönetimi Hopa Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

Hayati Akbaş

HOPA-Artvin 1. Amatör kümede mücadele eden Artvin Spor yönetimi Hopa Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Yıldırım, kurul üyesi Sedat Ali Öktem, Nurettin Albayrak, Cihat Uzun, Aykut Bucak, Yaşar Akay ve gazeteci Bayram Sarayoğlu’ ndan oluşan heyet Odamızı ziyaret ederek kısa süreli bir görüşme gerçekleştirdi.

Hopa TSO Yön. Krl. Bşk. Osman Akyürek, Başkan Yardımcısı Okan Poyraz, kurul üyesi Şükrü Aydemir, Meclis Üyesi Gökhan Bıyıklı, Metin Karaman ve Kemal Gazioğlu ile bir araya gelen heyet Artvin Spor ’un gelecek planları hakkında sohbet gerçekleştirdi.

Artvin Spor kulübünün başarıyı yakalayarak üst liglere çıkma hedefi ile planlı bir çalışma yürüttüklerini ifade eden Başkan Yıldırım mücadele ettikleri amatör kümede zirveyi yakalayarak üst liglere tırmanmak için çaba sarf ettiklerini, ekip olarak başarı için sıkı çalıştıklarını söyledi.

Ziyaretlerinden dolayı Artvin Spor yönetimine teşekkür eden Oda Başkanı Akyürek, takımın hedeflerine ulaşarak başarılı olması temennisini ifade etti. Görüşmenin sonunda Kulüp yöneticileri Akyürek’ e kendi adının yazılı olduğu bir forma hediye etti.