AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN RÜZGÂRI BURSA’DA ESECEK

ARTVİN RÜZGÂRI BURSA’DA ESECEK

ARTVİN RÜZGÂRI BURSA’DA ESECEK

 

Geleceğini eğitim ve Turizm’de arayan Artvin, büyük şehirlerde tanıtımlarına devam ediyor.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Geleceğini eğitim ve Turizm’de arayan Artvin, büyük şehirlerde tanıtımlarına devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Artvinliler Birliği organizasyonunda düzenlenen muhteşem tanıtım günleri sonrasında şimdide Bursa’da yapılacak organizasyon için gün sayıyor.

Bursa Artvin ve Kafkas Dernekleri Federasyonu organizesinde 31 Mart – 8 Nisan tarihleri arasında Bursa’nın Yıldırım ilçesi Ahmet Taner Kışlalı Meydanında (Bayrak Alanı) yapılması düşünülen 3’üncü Artvin Tanıtım Günleri kapsamında federasyon yetkilileri Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’yi makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’yi makamında ziyaret eden Bursa Artvin ve Kafkas Dernekleri Federasyonu Başkanı Suat Özkan, Başkan Yardımcıları Süleyman Öztürk, Nazım Kara ve Organizatör Yunus Sakal program hakkında bilgi vererek fikir alışverişinde bulundular.

Başkan Kocatepe, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Artvin’in Büyükşehirlerde tanıtılması noktasında büyük önem arz ettiğini ifade edip Bursa’da yapılacak Artvin Tanıtım Günleri için gerekli desteği vereceğini söyledi.