AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN PTT BAŞMÜDÜRÜ KOCAMAN’DAN KOCATEPE’YE ZİYARET

ARTVİN PTT BAŞMÜDÜRÜ KOCAMAN’DAN KOCATEPE’YE ZİYARET

ARTVİN PTT BAŞMÜDÜRÜ KOCAMAN’DAN KOCATEPE’YE ZİYARET

PTT Başmüdürü Gönül Kocaman’ı Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe Ziyaret Etti

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin PTT Başmüdürü olarak yeni göreve başlayan Artvinli Gönül Kocaman, Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’yi makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Gönül Kocaman’ın Artvin’e gelmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek PTT Başmüdüresi Gönül Kocaman ile tanışmalarının çok eskiye dayandığını söyledi.

Kocatepe; “Artvinli hemşerimiz Gönül hanım İstanbul Beyoğlu PTT Merkez Müdürü olarak görev yaparken ayrıca Yüzme Federasyonumuzun İstanbul İl Temsilciliği görevini yürütüyordu. Sporcu kimliği hasebiyle tanışıyoruz. İlimize atanması burada göreve başlaması bizleri memnun etti. İstanbul’da ki başarısının daha fazlasını kendi memleketi için harcayacağını biliyorum. Tekrardan ilimize hoş geldin. Yeni görevinde başarılar diliyorum. Sporcu kimliğinizi Artvin’de de sürdürmenizi istiyoruz” dedi.

PTT Başmüdüresi Gönül Kocaman ise Başkan Kocatepe’ye nezaketinden dolayı teşekkür ederek Artvin’in kültürel ve yöresel ürünlerinin dünyaya tanıtılması noktasında önemli projelerinin olduğunu Artvin’e hizmet etmek için memleketine geldiğini ifade etti.