AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN PTT BAŞMÜDÜRÜ GÖNÜL KOCAMAN GÖREVİNE BAŞLADI

ARTVİN PTT BAŞMÜDÜRÜ GÖNÜL KOCAMAN GÖREVİNE BAŞLADI

ARTVİN PTT BAŞMÜDÜRÜ GÖNÜL KOCAMAN GÖREVİNE BAŞLADI

İstanbul Avrupa Yakası PTT Başmüdürlüğüne bağlı Beyoğlu PTT Merkez Müdürü iken Artvin PTT Başmüdürlüğü görevine atanan Artvinli hemşerimiz Gönül Kocaman Artvin PTT Başmüdürlüğü görevine başladı.

 Hayati Akbaş

 ARTVİN-İstanbul Avrupa Yakası PTT Başmüdürlüğüne bağlı Beyoğlu PTT Merkez Müdürü iken Artvin PTT Başmüdürlüğü görevine atanan Artvinli hemşerimiz Gönül Kocaman Artvin PTT Başmüdürlüğü görevine başladı.

 

Görevine başlayan Kocaman basın mensupları tarafından ziyaret edildi. Ziyarete Doğan Haber Ajansı Artvin Temsilcisi Adem Güngör, İhlas Haber Ajansı Artvin Temsilcisi Hasan Fehmi Demir, Artvin 08 Olay Muhabiri Buket Çelik katıldı.

 

Artvin PTT Başmüdürü Gönül Kocaman ziyarette Artvinli olmanın ve böylesine köklü bir kurumda hizmet edeceği için mutlu olduğunu ifade ederek, PTT AWM hakkında bilgilendirmede bulundu.

 

Kocaman, konuya ilişkin yaptığı açıklamada Artvin ve ilçelerinde özellikle kadınların Artvin’e özgü el emeği ile ürettikleri yöresel ürünleri farklı illere ulaştırmada pazarlama hizmeti sunacaklarını belirtti.

 

Artvin PTT Başmüdürü Gönül Kocaman, ilk icraatı olarak 3 Şubat 2017 tarihinde  başmüdürlük ihtisas birimi ve PTT merkez müdürlerinin katılımıyla Artvin PTT başmüdürlüğü toplantı salonun da hem karşılıklı tanışma, hem de kısaca merkezlerin genel durumları hakkında bilgi alma toplantısı  düzenledi.

 

PTT Başmüdürü Gönül Kocaman kapanışta ise toplantıda hazır bulunan İhtisas Birimi ve Merkez Müdürleri vasıtasıyla tüm PTT çalışanlarına başarılar dileyerek, hep birlikte halkımıza en iyi hizmeti vermenin çabası ve gayretinde olacaklarını belirti.

 

Hemşerimiz Gönül Kocaman Kimdir?

 

İstanbul Nişantaşı Üniversitesi İşletme Yönetimi Bölümünde Yüksek Lisansının yanı sıra İTÜ’de öğretmenlik eğitimini almış olan Kocaman; 1992 yılında PTT Kurumuna katıldıktan sonra İstanbul Avrupa Yakası PTT Başmüdürlüğü bünyesinde 11 yıl süreyle yürütmüş olduğu İşletme Kontrolörlüğü görevinin ardından sırasıyla 19.03.2014 yılında Beyoğlu PTT Merkez Müdürlüğünden,   Artvin PTT Başmüdürlüğü görevine atanmıştır. Uluslararası Kadın Sanatçılar Derneği ile  Femin Art Sanatçılar Derneği Yönetim Kurulu üyesidir.

 

Sporun içinde her zaman var olan Gönül Kocaman; 19/05/2009 tarihinde T.Y.F. (Türkiye Yüzme Federasyonu) İstanbul Yüzme İl Temsilciliği görevine atanmış ve faal olarak 8 yıldır yüzme il temsilciliği görevini başarıyla sürdürmektedir. Ayrıca, 2016 yılı kasım ayından itibaren de TYF (Türkiye Yüzme Federasyonu) Merkez Hakem Kurulu Genel Sekreterliği görevini yapmaktadır.

 

Atletizm ve karate gibi spor dallarıyla ilgilenmiş olup, Atletizm branşında uluslararası, Ülkemizde ise güreş, T.M.F (Türkiye Motosiklet Federasyonu) ve T.O.S.Fed. (Türkiye Otomobiller Federasyonu) hakemi olarak görev yapmaktadır.

 

Artvin PTT Başmüdürlüğü görevine atanan Gönül Kocaman evli ve 2 çocuk annesidir.

.