AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN OFFROAD SPOR KULÜBÜ’NDEN TURİZME BÜYÜK KATKI

ARTVİN OFFROAD SPOR KULÜBÜ’NDEN TURİZME BÜYÜK KATKI

ARTVİN OFFROAD SPOR KULÜBÜ’NDEN TURİZME BÜYÜK KATKI

 

Artvin Offroad Spor Kulübü, İl Turizm Değerleri Tanıtmaya Devam Ediyor.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin’de bir birinden önem faaliyetlerle kendilerinden sürekli söz ettiren Artvin Offroad Spor kulübü üyeleri,  bu kez ilimiz turizm kaynaklarının tanıtımında büyük rol oynuyor.

Artvin Offroad Spor Kulübü üyeleri hafta sonu için ilk önce il merkezinde Şavşat ilçesi Arsiyan Yaylası’na bir rota belirledi. Kulüp üyeleriyle birlikte hafta sonunu bu güzergâhla geçirerek çektikleri fotoları sosyal medya ile paylaştılar. Paylaşımlar yoğun ilgi görürken, özellikle Arsiyan Yaylası’ndaki yüzen adalar dikkat çekti.

Offroadcuların güzergâhında, Şavşat Karagöl, Balıkgölü, Posof sınırında bulunan Arsiyan Yaylası’nda çadır açarak kamp kurdular.  Yüzen adalar, Kız gölü, balık gölün etrafında doyasıya eğlenen offroad üyeleri çektikleri fotoları kulübün sosyal medya hesabında paylaştılar.  Paylaşımlar büyük ilgi görürken, Kulüp Başkanı Murat Yılmaz, “Artvin’in tanımı ve turizm kazandıracağımız değerlerimizin ortaya çıkmasında birazda olsa katkı sağladıysak ne mutlu bize.

İlimiz kültürel değerleri yaşatmak, geliştirmek, yaymak, tanıtmak, değerlendirmek ve benimsetmek ilimizin turizmine elverişli bütün bölgeleri tanıtmak için çaba gösteriyoruz. Sadece arazili araçlarımızda bu bölgelere çıkıp eğlenmekle yetinmeyerek gün yüzüne çıkmamış değerlerimi dünyanın her bölgesindeki insanlarla paylaşmaya çalışıyoruz” dedi.