AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN OFFROAD SPOR KULÜBÜ’NDEN ARHAVİ ÇIKARTMASI

ARTVİN OFFROAD SPOR KULÜBÜ’NDEN ARHAVİ ÇIKARTMASI

ARTVİN OFFROAD SPOR KULÜBÜ’NDEN ARHAVİ ÇIKARTMASI

 

Artvin Offraod Spor Kulübü, Arhavi’de Düzenlenen Offraod Yarışlarını Dört Kupayla Tamamladı

Hayati Akbaş

ARTVİN-45. Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali’nin 5. gününde Offraod yarışları nefes kesti. Ulukent-Balıklı Köyü Omağore bölgesinde gerçekleştiren Off-Road oyunları araçların zorlu mücadeleleri keyifli anlar yaşanırken Artvin Offroad Kulübü 4 kupayla geri döndü.

Son yıllarda gösterdikleri üstün performansla göz dolduran Artvin Offraod Spor Kulübü, Arhavi Festivali Offrad yarışlarından dört kupayla geri dönerek ilimize bir kez daha gurur yaşattılar.

Öte yandan geçtiğimiz hafta sonu  gerçekleşen  10. Arhavi Offroad oyunlarına, Gürcistan’dan gelen sporcularında bulunduğu  yaklaşık 50 araç kıyasıya yarıştı. Artvin Offroad Spor Kulübünden S.1 Klasmanında Pilot Doğukan Pekal, Co Pilot Tan Güzel 1. Olurken, S.2 Klasmanında 1. Olan Pilot Serdar Dinler, Co pilot Talih Çavuş, S.2 klasmanı  2. Si Pilot  başkanımız Murat Yılmaz, Co pilot Talha Taşkın oldu. En zorlu klasman olarak bilinen S.3 klasmanında 1. olan pilot Zafer Sinir, Co Pilot İsmail Sinir yarışlara damgasını vuran isimler oldu.