AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN KHB GENEL SEKRETER AKALIN, SAĞLIK TESİSLERİNİ ZİYARET ETTİ

ARTVİN KHB GENEL SEKRETER AKALIN, SAĞLIK TESİSLERİNİ ZİYARET ETTİ

ARTVİN KHB GENEL SEKRETER AKALIN, SAĞLIK TESİSLERİNİ ZİYARET ETTİ

Artvin Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreter Op. Dr. İrfan Akalın ilçe sağlık tesislerini ziyaret etti.

ARTVİN-Artvin Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreter Op. Dr. İrfan Akalın ilçe sağlık tesislerini ziyaret etti.

Genel sekreter Op. Dr. İrfan Akalın ve İdari Hizmetler Başkanı Op. Dr. Serkan Özcan ile birlikte ilçe sağlık tesislilerine ziyarette bulundular.

Asaleten Genel Sekreterlik makamına atanan Genel Sekreter Akalın; hayırlı olsun ziyaretlerini kabul ederken bir taratanda, Genel sekreterliğe bağlı ilçe hastanelerini yerinde değerlendirmelere başladı. Zaten Tıbbı Hizmetler başkanı olarak ziyaret etmiş olduğu hastaneleri şimdi Genel sekreter olarak ziyaret etti ve bizzat gözlemlediği sorunlar için de yerinde çözümler planladı.

Arhavi, Hopa, Borçka ilçelerinde ki ziyareti sırasında Genel Sekretere Sağlık Tesislerin Başhekimleri, İdari-Mali Hizmetler Müdürleri, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürleri ve idari personeller eşlik etti. 2016 yılı içerisinde yeni hizmet binasına taşınan Arhavi Devlet Hastanesi ve yeni hizmet binasına yakın zamanda taşınan Hopa Devlet Hastanesinde incelemelerde bulundu. İnşaatı devam eden Borçka Devlet Hastanesinde ise direk proje üzerinde inceleme yaparak eksik görülen kısımlar tespit edildi ve inşaat anında değişimi için girişimler başlandı.

HAYATİ AKBAŞ