AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN İL YATIRIM DESTEK VE TANITIM KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ARTVİN İL YATIRIM DESTEK VE TANITIM KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ARTVİN İL YATIRIM DESTEK VE TANITIM KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Artvin İli Yatırım Destek ve Tanıtım Strateji Belgesi kapsamında oluşturulan Eylem Planı masaya yatırıldı.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin İli Yatırım Destek ve Tanıtım Strateji Belgesi kapsamında oluşturulan Eylem Planı’nda yer alan faaliyetlerin hayata geçirilebilmesi için yol haritasının belirlenmesi amacıyla yine Eylem Planı kapsamında kurulan İl Yatırım Destek ve Tanıtım Kurulu Toplantısı Vali Ömer Doğanay başkanlığında gerçekleştirildi.

Vali Doğanay’ın başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya Artvin Belediye Başkanlığı AÇÜ Rektörlüğü, İl Özel İdaresi, İl Defterdarlığı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Orman Bölge Müdürlüğü, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü, Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı, Arı Yetiştiricileri Birliği, KOSGEB Hizmet Merkezi Müdürlüğü, İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı Artvin Yatırım Destek Ofisinin yetkilileri katıldı.

Toplantıda; eylem planı kapsamında belirlenmiş faaliyet konularından sorumlu ve ilgili kuruluşlarca kapsamlı istişareler gerçekleştirildi. Ayrıca bir sonraki toplantıya kadar hangi kurum ve kuruluş ile hangi faaliyetlerin tamamlanabileceği gibi hususlar üzerinde duruldu, bu kapsamda yapılması gerekenler belirlendi.

İl Yatırım Destek ve Tanıtım Kurulu toplantısının 2. Döneminin Nisan ayı içerisinde gerçekleştirilmesi kararlaştırılarak toplantıya son verildi.