AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN EMEKLİ ÖĞRETMENLERE ANLAMLI ZİYARET

ARTVİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN EMEKLİ ÖĞRETMENLERE ANLAMLI ZİYARET

ARTVİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN EMEKLİ ÖĞRETMENLERE ANLAMLI ZİYARET

1-1

 

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla emekli öğretmenlere anlamlı ziyaret gerçekleştirdi.

ARTVİN-24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci; Milli Eğitim Şube Müdürü Cüneyt Kamacı, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrencilerle birlikte ilimizde ikamet eden ve gerek ilimizde gerekse ülkemizin dört bir yanında fedakârca görev yaptıktan sonra emekli olan öğretmenlerimizi evlerinde ziyaret ettiler.

Ziyaret edilen  emekli öğretmenlerimiz Sebile Soysal, Şahzade Yazar ve Asım Akalun’a öğrenciler tarafından çiçek takdim edilerek, öğretmenler günü kutlandı.

Ziyaretler esnasında oldukça duygulanan emekli öğretmenlerimiz, bu ziyaretten  duydukları memnuniyeti dile getirerek İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ve öğrencilere teşekkür ettiler.

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, ziyaretin sonunda, Anadolu’nun en ücra köşelerinde zor şartlar altında çalışarak, sevgi dolu yüreklerini öğrencilerine adayan vefakâr öğretmelerimize teşekkür ederek sağlık ve esenlikler  diledi.

HAYATİ AKBAŞ

 

1-21-3 1-4 1-5