AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN HOPASPOR YÖNETİM KURULU’NDAN TEŞEKKÜR MESAJI

ARTVİN HOPASPOR YÖNETİM KURULU’NDAN TEŞEKKÜR MESAJI

ARTVİN HOPASPOR YÖNETİM KURULU’NDAN TEŞEKKÜR MESAJI

 

Artvin Hopaspor Yönetim Kurulu, Iğdır Arasspor- Artvin Hopaspor Spor Toto BAL ligi karşılaşmasının ardından teşekkür mesajı yayımladı.

Hayati Akbaş

HOPA-Artvin Hopaspor Yönetim Kurulu tarafından, “Sevgi doğanın ikinci güneşidir. Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir” sloganımızla tüm spor camiasına Artvin Hopaspor sevgimizi paylaşıyoruz denilerek şu açıklama yapıldı:

“11 Şubat 2018 Pazar günü deplasmanda oynadığımız Iğdır Arasspor- Artvin Hopaspor Spor Toto BAL ligi karşılaşması öncesinde maç esnasında ve maç sonunda bizimle yakından ilgilenen; Artvin Valimiz Sayın Ömer Doğanay beye, Artvin İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Selvi beye, Hopa İlçe Kaymakamımız Sayın Ferit Görükmez beye, Hopa İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Gökhan Erdal beye, Sayın Iğdır Valiliğine, Sayın Iğdır Emniyet teşkilatına teşekkür ediyoruz. Her zaman şampiyonluk yolunda bize büyük güç katan cefakâr taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz.

Ezeli rakip ebedi dostumuz olan Iğdır Arasspor’lu futbol sever kardeşlerimize de maçın atmosferinden dolayı oluşan ufak tefek hoş olmayan söylemlerin dışında teşekkür ediyoruz. Her ne kadar Iğdır ArassporKulüp Başkanı, Artvin Hopa Spor Kulüp Başkanımızı karşılamayıp hoş geldiniz demese bile Iğdır Arasspor yönetimine de teşekkür ediyoruz. İdmanımızı izlemeye gelen Iğdırlı kardeşlerimiz takımımıza baklava taktim ederek sporun ruhuna uygun harekette bulundukları için teşekkür ediyoruz.

Hafta sonu oynanan Yeni Çanspor- Sultangazispor maçında yaşanan saha olayları nedeni ile yaralanan futbolcu kardeşlerimize ve ilgili kulüplere geçmiş olsun mesajımızı gönderiyoruz. Yaralı futbolcu kardeşlerimize acil şifalar diliyoruz.

Tarihi başarılarla dolu Artvin Hopa Spor Kulübü olarak 2017-2018 sezonu sloganımız olan; Futbol camiasında yetim kalmış fairplay, dostluk, kardeşlik ilkelerine sahip çıkıyoruz. “Sevgi doğanın ikinci güneşidir. Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir” sloganımızla tüm spor camiasına Artvin Hopaspor sevgimizi paylaşıyoruz.”