AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN HOPASPOR DAYANŞMA YEMEĞİ ARTVİN’İ KENETLEDİ.

ARTVİN HOPASPOR DAYANŞMA YEMEĞİ ARTVİN’İ KENETLEDİ.

ARTVİN HOPASPOR DAYANŞMA YEMEĞİ ARTVİN’İ KENETLEDİ.

Artvin Hopaspor yönetimi tarafından düzenlenen Dayanışma yemeğine kaymakamlar ve Belediye Başkanlar da katıldılar

Hayati Akbaş

HOPA-Artvin Hopa spor Kulübü Başkanı Mubin Çakmak ve yönetim kurulu, Bölgesel Amatör Ligde (Bal Ligi) liderliğini sürdüren Artvin-Hopaspor’a 2017-2018 sezonunda elde ettiği başarıları desteklemek ve moral vermek için birlik, beraberlik ve dayanışma yemeği düzenlendi.

Düzenlenen yemeğe Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez, Arhavi Kaymakamı Hasan Ongu, Kemalpaşa Kaymakamı Mehmet Kemal Akpınar, Hopa Belediye başkanı Nedim Cihan, Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, Kemalpaşa belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Akparti Hopa İlçe Başkanı İlyas Güven, Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek, Hopa sporun önceki dönem Başkan Nedim Koyuncu, Hemşinliler Vakfı Başkanı İşadamı Necmettin Aydin, İşadamları, Sivil toplum Kuruluş Temsilcileri, Siyasi Parti Başkanları ve çok sayıda davetliler katıldı.

Artvin Hopa spor Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri yemeğe katılanlarla yakından ilgilenmeleri gözlerden kaçmazken, yemeğe STÖ Başkanları ve Hopaspor’a gönül vermiş taraftarların yoğun ilgi göstermesi sevindirdi.

Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez, toplumdaki birlik, beraberlik ve dayanışma duygusunun pekiştirilmesi ve ilçenin tanıtılmasında futbolun önemli bir endüstri olarak dikkat çektiğini ifade etti. Hopaspor’un gelişmesinde her zaman yanlarında olduğunu, her türlü desteği vermeye çalışacaklarını söyledi. Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden ve lider olan Artvin Hopaspor’un arzuladığı şampiyonluk yarışında başarı olacaklarına inandığını söyledi.

Gecede Hopa ve Kemalpaşa Belediye Başkanları’da birer konuşma yaparak Hopaspor’a desteklerinin devam edeceğini söylediler.