AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN ERKEK BASKETBOL TAKIMI ÇEYREK FİNALDE

ARTVİN ERKEK BASKETBOL TAKIMI ÇEYREK FİNALDE

ARTVİN ERKEK BASKETBOL TAKIMI ÇEYREK FİNALDE

 

14 – 17 Aralık 2017 tarihleri arasında Erzincan’ da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Basketbol Müsabakalarında mücadele eden Artvin Erkek Basketbol takımı çeyrek finalde.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Daire Başkanlığınca ve 12 takımın katıldığı Anadolu Yıldızlar Ligi Basketbol Grup Müsabakaları Bölge Şampiyonası 14-18 Aralık tarihleri arasında gerçekleşti. Erzincan ilinin ev sahipliği yaptığı 12 takımın yer aldığı Anadolu Yıldızlar Ligi Basketbol Grup Müsabakaları Bölge Şampiyonasına Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 11-12-13 yaş gruplarından 12 sporcumuz başarılı mücadelesi ile çeyrek finale katılmaya hak kazandı.

Anadolu Yıldızlar Ligi Basketbol Müsabakaları’ nda mücadele eden ilk (yaş kategorileri 2004-2005-2006) maçında Rize takımını 61-28, Gümüşhane takımını ise 23-6 sayılarıyla yenerek grubunda birinci oldu.

Anadolu Yıldızlar Ligi Basketbol Grup Müsabakaları Bölge Şampiyonası düzenlenen maçlar sonrasında dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları düzenlenen tören ile takdim edildi.