AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN ÇORUHSPOR YÖNETİMİNİN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

ARTVİN ÇORUHSPOR YÖNETİMİNİN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

ARTVİN ÇORUHSPOR YÖNETİMİNİN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

 

Artvin Çoruh Spor Kulübü Yönetim Kurulu Ziyaretlerine Devam Ediyor

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Çoruh Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yılmaz ve yönetim kurulu üyesi Şenol Özmacera DSİ Yol Kontrol Baş Mühendisi Vural Şentürk’ü makamında ziyaret ettiler.

Vural Şentürk Artvin Çoruh Spor Kulübü’nün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bir Artvinli olarak en az Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden merkez ilçenin bir futbol takımın olmasının kaçınılmaz olduğunu, Artvin Çoruh Spor Kulübü’nün de en kısa sürede bunu başaracağına inandığını belirtti.

Vural Şentürk; “Artvin Çoruh Spor Kulübü’ne 2017-2018 sezonunda başarılar diliyorum şahsım ve kurumum adına desteğe hazırım spor gerçekten sağlığımız ve çocuklarımızın her türlü kötü alışkanlıklardan uzak durmaları için çok önemli, sağlıklı bir gelecek için çocuklarımızın Çoruh spor gibi işin uzmanı kulüplerde eğitim almalarını sağlamalıyız, Artvin Çoruh Spor Kulübünü çok yakından takip etmekteyim ilimizde sporun, sporcuların gelişmesi ve toplumumuza faydalı gençlerin yetişmesi için önemli projelere imza atıyorlar kendilerine bir Artvinli olarak bir kez daha teşekkür ediyor başarılar diliyorum” dedi.

Artvin Çoruh Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Özmacere’da yaptığı açıklamada; “ Vural Şentürk Beyefendiye yoğun mesaisi ne rağmen bizleri ağırladığı ve kulübümüze destekleri için çok teşekkür ediyoruz. Vural Beye görevinde başarılar diliyoruz.

Artvin Çoruh Spor Kulübü olarak 2017/2018 sezonuna şampiyonluk parolası ile çıktık sporcu transferimiz devam ediyor Takımımıza iyi bir kaleci ve stoper mevkiinde transfer yaparak transfer dönemini tamamlayacağız. Teknik Direktör Kamuran Gazi önderliğinde günde iki antrenman ile çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Ağustos ayı sonuna kadar bu şekilde devam edeceğiz.  Kurban bayramı tatili dönüşü takımımız kadrosu kesinleşmiş olarak sezona süratle hazırlanmaya devam edecektir. Eylül ayı içerisinde Sezon açılışı planlıyoruz Allah nasip ederse çok sayıda il dışından spor adamının katılımı ile sezonu açacak ve çok sayıda hazırlık müsabakası yaparak tahmini olarak Ekim ayı içerisinde başlayacak olan lige tüm hazırlıklarımızı tamamlamış olarak gireceğiz, bizlere değer veren tüm dostlarımıza da çok teşekkür ederiz. Artvin Çoruh Spor Kulübü olarak bu sezon tüm taraftarlarımızı takımımızı desteklemek için tribünlere bekliyoruz” diye konuştu.