AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN BOĞALARI SAHAYA ÇIKIYOR

ARTVİN BOĞALARI SAHAYA ÇIKIYOR

ARTVİN BOĞALARI SAHAYA ÇIKIYOR

1-3

 

Artvin 7 Martspor Erkek Hentbol Takımının 2. Lig Maçları Başlıyor.

ARTVİN-Artvin 7 Martspor Erkek Hentbol Ligi’nde mücadeleye başlıyor. Artvin 7 Mart Spor Kulübü 26 Kasım Cumartesi günü saat 15’te Artvin Çoruh Üniversitesi Spor Salonu’nda Ordu Gençler Birliği karşı karşıya gelecek.

7 Mart Spor Kulübü Erkek Hentbol Takımının 2. Lig Maçlarının cumartesi günü başlayacağını belirten Artvin 7 Mart Spor Kulübü Hentbol Takımının Kulüp Başkanı Murat Ülker, yaptığı açıklamada, “Artvin’in gençleriyle bu başarıyı sağlandık. Bizler kulüp olarak gençlerimize sahip çıkmaya çalışıyoruz elimizden geldiği kadar. 2. Ligde oynamak çok zor” dedi.

Ekonomik destek olması ve bu takıma Artvin halkının ve yetkililerin sahip çıkmasını sahip çıkıldığı takdirde daha büyük başarılara ulaşacaklarını söyleyen Ülker hentbol branşında Artvinli gençlerin daha çok yetenekli olduğunu takımda hiç bir transfer yapmadan bu ligi tamamlayacaklarını takımı oluşturan sporcuların Artvinli olup herhangi bir ücret almadan oynadıklarını herkesin bilmesini istedi böyle bir başarılı bir takım varken Artvinli büyüklerimizin bu gençlere daha fazla destek olmaları gerektiğini söyledi.

Kulüp Başkanı Murat Ülker 26 Kasım 2016 Cumartesi oynanacak olan hentbol maçına Artvin halkının maça gelip gençlerimize destek olmalarını istedi.

2015-2016 sezonunda bölgesel ligde oynayıp grubunu birincilikle bitirip 2’nci lige çıkan hentbol takımı grubunda 8 takım bulunuyor.

  1. Lig Erkekler B Grubu’nda yer alan takımlar şöyle;

1.Artvin 7 Mart Spor Kulübü

2.Gölbaşı Belediye Spor Klb

3.Ç.Rize Güneysu Spor Kulübü

4.Rize Gençlik Spor KLB

5.Samsun Tekkeköy Spor Kulübü

6.Çınar Spor KLB

7.Gençlerbirliği Spor KLB

8.Amasya 1957 Suluova Spor KLB

HAYATİ AKBAŞ

1-1 1-21-4