AnasayfaArtvin'den HaberlerARHAVİ’Lİ EMEKLİ ÖĞRETMENDEN ANLAMLI JEST

ARHAVİ’Lİ EMEKLİ ÖĞRETMENDEN ANLAMLI JEST

ARHAVİ’Lİ EMEKLİ ÖĞRETMENDEN ANLAMLI JEST

 

“ONLARSIZ ONLARLAYIM” KİTABINI GÖRME ENGELLİ OKUYUCULAR İÇİN SESLENDİRDİ

Hayati Akbaş

ARHAVİ-Emekli öğretmen ve yazar Emine Hekimoğlu bu kez de görme engelli okuyucuların dinleyebilmesi için Kadıköy Belediyesi Görme Engelliler Sesli Kütüphanesi’ne “Onlarsız Onlarlayım” kitabını seslendirdi. Emine Hekimoğlu konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Kadıköy Belediyesi’nin görme engelliler için hizmet verdiği Sesli Kütüphane’yi öğrendiğimde böyle güzel bir projede ben de bulunmak için müracaat ettim. ”Onlarsız Onlarlayım” anı ve deneme kitabımı görme engelli kitapseverlerin dinleyebilmesi için “Yazarların Sesinden” bölümünde seslendirdim. Öğrencilerimle yaşadığım güzellikleri, hüzünleri, düşüncelerimi, duygularımı ve mesleki tecrübelerimi içimden geldiği gibi yazdığım kitabımı görme engelli kitapseverlere yine içimden geldiği gibi hissederek okudum.

Kadıköy Görme Engelliler Sesli Kütüphanesi’nde  “Onlarsız Onlarlayım” kitabımla görme engellilerle birlikte olmak ve armağan etmek bana gurur verdi.

Tüm görme engelli okurlar istedikleri takdirde http://www.gormeengelliler.kadikoy.bel.tr/altsayfa.aspx?id=2124 linkini tıklayarak kitabımı dinleyebileceklerdir.Aydınlık, mutlu yarınlarda buluşmak dileğiyle, görme engelli tüm dostlara sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.