AnasayfaArtvin'den HaberlerARHAVİ’DE VERGİ HAFTASI KUTLAMALARI BAŞLADI

ARHAVİ’DE VERGİ HAFTASI KUTLAMALARI BAŞLADI

ARHAVİ’DE VERGİ HAFTASI KUTLAMALARI BAŞLADI

 

Vergi Haftası münasebetiyle İlçe Vergi Dairesi Müdürü Alper Gündoğdu, Vergi Dairesi Gelir Uzmanları Ali Semiz ile Fatma Yıldızbayrak, İlçe Kaymakamı Şeref Aydın’ı makamında ziyaret etti.

Hayati Akbaş

ARHAVİ– Vergi Haftası münasebetiyle İlçe Vergi Dairesi Müdürü Alper Gündoğdu, Vergi Dairesi Gelir Uzmanları Ali Semiz ile Fatma Yıldızbayrak, İlçe Kaymakamımız Şeref Aydın’ı makamında ziyaret etti.
Vergi Haftası’nın bu yıl 27 Şubat-3 Mart arasında tüm yurtta olduğu gibi Arhavi’de de  çeşitli etkinliklerle kutlayacaklarını belirtti. Vergi bilincini oluşturabilmek için 5 okulumuzu ziyaret edeceklerini, ilçemizdeki gelir vergisi ödeyecek mükellefleri ziyaret edeceklerini, meslek odalarımızı ziyaret ederek vergi bilincini anlatacaklarını belirtti.

Kaymakam Aydın, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Ülkemizde vergi bilincinin oluşturulması, ülkemizin kalkınması açısından son derece önemlidir. Ülkemizin ve İlçemizin kalkınmasında hak ettiği yere gelmesinde bizim vergilerimizi zamanında düzenli ödememiz, hem üreticiler hem de ticaret erbabı açısından son derece önemlidir. Bu vesile ile Vergi Haftasını kutluyor, bu bilinçle vergilerini veren vatandaşlarla birlikte kucaklaşarak ülkemizin hak ettiği yerlere gelmesi için elimizden gelen tüm gayreti de göstereceğiz” diye konuştu.