AnasayfaArtvin'den HaberlerARHAVİ’DE SPORDA ÇİFTE BAŞARI

ARHAVİ’DE SPORDA ÇİFTE BAŞARI

ARHAVİ’DE SPORDA ÇİFTE BAŞARI

 

ARHAVİ’Lİ VOLEYBOLCULAR ALDIKLARI BAŞARILI SONUÇLARLA TARAFTARLARINI SEVİNCE BOĞDULAR

Hayati Akbaş

ARHAVİ-Arhavi’de oynanan müsabakalarda galip gelen takımlar almış oldukları başarılı sonuçlarla taraftarlarını sevince boğdular. Voleybol 2. Lig’te mücadele eden Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü bay ve bayan voleybol takımları bu hafta kendi evindeki mücadelelerinde rakiplerine üstünlük sağladılar. Alınan galibiyetlerden ötürü taraftarlarını sevince boğan takımlar, fair-play yolunda umut dolu mesajlar vermiş oldular.

Bu hafta kendi evinde mücadele eden Arhavi Belediyesi GSK Bayan Voleybol takımı, rakibi Elazığ Polis Gücü’nü 3-0 yenmesini bildi. Bayanların yaptığı müsabakanın ardından Arhavi Belediyesi GSK Erkek Voleybol takımı ise, rakibi Gerze Gençlikgücü’nü 3-1 yendi.

Voleybol 2. Lig’te mücadele eden her iki takım da kendi gruplarında 3.sıradakini yerlerini koruyor. Alınan başarılı sonuçlar sonrasında yoğun işleri nedeniyle şehir dışında bulunan Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, her iki takımı da tebrik ettiğini belirterek Arhavi’ye yakışan bir skoru elde ettiklerini söyledi.