ARHAVİ’DE FESTİVAL BASKETBOL TURNUVASI DEVAM EDİYOR
TURNUVA MAÇLARI SAHİL SPOR KOMPLEKSİNDE OYNANIYOR
Hayati Akbaş
ARTVİN- 45. Uluslararası Arhavi Kültür Ve Sanat Festivali sportif etkinlikler kapsamında düzenlenen Basketbol Turnuvası başladı. Sahil Spor Kompleksi’ndeki basketbol sahasında oynanan maçlarla devam ediyor.
Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu turnuvanın açılış maçını takip ederken, katılım sağlayan takımlara ve sporculara başarılar diledi. Birbirinden iddialı 14 takımın mücadele ettiği turnuva festival tarihi boyunca devam edecek.