AnasayfaArtvin'den HaberlerARHAVİ’DE DUYGULU VEDA YEMEĞİ

ARHAVİ’DE DUYGULU VEDA YEMEĞİ

ARHAVİ’DE DUYGULU VEDA YEMEĞİ

Arhavi’den Yozgat’ın Sarıkaya İlçesine tayini çıkan Milli Eğitim Müdürüne veda yemeği düzenlendi.

ARHAVİ-Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden Yozgat Sarıkaya ilçesi Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Yasin Yılmaz’a Bayraktar Kültür Merkezinde anlamlı bir veda gecesi düzenlendi.

Veda yemeğine Vali Yardımcısı Mehmet Ali Öztürk, İlçe Kaymakamı Şeref Aydın, Garnizon Komutanı Bayram Demirbaş, İl Milli Eğitim Müdürü Abdülcelil Kahveci, Belediye Başkan Vekili H. Tahsin Kurdoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, siyasi parti ilçe başkanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, muhtarlar ve öğretmenler katıldı.

Arhavi kaymakamı Şeref Aydın yemekte yaptığı konuşmada,  Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürüne yaptığı güzel ve kalıcı hizmetlerinden ve çalışmalarından övgüyle bahsederek, başarılı çalışmalarından dolayı kendisine Plaket takdim etti. Kaymakam Aydın Yasin Yılmaz’ın bundan sonraki yaşamında başarı ve sağlık dileğiyle teşekkür etti.

Belediye Başkan Vekili Kurdoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Kahveci, Kurum müdürleri ve sivil toplum kuruluşları Yasin Yılmaz’a hediyeler verdiler.

Yasin Yılmaz yaptığı veda konuşmasında “ilçe milli eğitim müdürlüğü görevinden bugün itibariyle başı dik, vicdanı hür olarak ayrılmış bulunuyorum. Değerli arkadaşlar, hiç arzu etmemiş olmama rağmen, görev yaptığım süre boyunca mesleğimizin gereği olarak, aranızdan bazı kişileri kırmış, öfkelenmiş olabilirim haklarınızı helal edin, Artvinli Arhavili tüm hemşerilerimin Yozgat’ta bir evi olduğunu bilmesini isterim kapım her zaman sizlere açık olacaktır.

Görev sürem boyunca bizlere desteklerini esirgemeyen Sayın Kaymakamımıza Belediyemize tüm kurum müdürlerimize, okul müdürlerimiz ve öğretmenlerimiz olmak üzere, Arhavi’de görev yapan tüm personelimize teşekkür ediyorum. Arhavi ilçe milli eğitim personelinin çok emeği geçti bizlere, onlara da teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle görev yaptığım süre boyunca desteğini esirgemeyen tüm dostlarıma teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin. Allah’a emanet olun”.dedi.

Program Atatürk Orta Okulu Halk oyunları ekibinin gösterileri ile sona erdi.

HAYATİ AKBAŞ