AnasayfaArtvin'den HaberlerARHAVİ’DE CUMHURİYET BAYRAMINDA MUHTEŞEM GECE

ARHAVİ’DE CUMHURİYET BAYRAMINDA MUHTEŞEM GECE

ARHAVİ’DE CUMHURİYET BAYRAMINDA MUHTEŞEM GECE

1-1

 

Arhavi Kaymakamlığının organize ettiği Cumhuriyet Bayramı TSM Konseri büyük ilgi gördü

ARHAVİ-29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında Arhavi kaymakamlığının organize ettiği Cumhuriyetimizin 93. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Oğuz Cebeci Yönetimindeki Arhavi Türk Sanat Müziği Korosu Bayraktar Kültür Merkezinde Atatürk’ün sevdiği şarkılardan oluşan bir konser verdi. Konsere kaymakam Şeref Aydın, Jandarma komutanı Musa Engin, Emniyet Müdürü Ömer Faruk Gezgin, Milli Eğitim Müdürü Yasin Yılmaz, Halk Eğitim Müdürü Hasan Hüsnü Özcan, Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü Erol Tosun, Siyasi Parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Koro şefliğini Müzik Öğretmeni Oğuz Cebeci’nin yaptığı konserde, sahnede yer alan Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Müzik Bölümü Öğretim Görevlisi Özdemir Hafızoğlu geceye ayrı bir renk kattı. Arhavililerin gece boyunca büyük beğeni ile izledikleri topluluk bireysel söylenen birbirinden güzel Türk Sanat müzikleri ile güzel bir gece geçirdi. Özdemir Hafızoğlu’nun verdiği solo resital izleyicileri adeta büyüledi. Sunuculuğunu Mehmet Remzi Öncel’in yaptığı gece yaklaşık iki saat sürdü ve katılımcılardan büyük beğeni topladı.
Kaymakam Şeref Aydın Programın 2. Bölümünde sahneye gelerek bu anlamlı gecede aramızda olan seyircilere teşekkür etti. Koro şefi Oğuz Cebeciyi plaket vererek onurlandıran kaymakam Aydın Öğretim Görevlisi Özdemir Hafızoğlu geceye ayrı bir renk katmasına teşekkür ederek çiçek taktim etti.

Konserin final bölümünde seyircilerin Türk bayraklarıyla konseri ayakta alkışlamaları geceye renk kattı. Toplu çekinilen fotoğrafla program sona erdi.

HAYATİ AKBAŞ

1-2 1-3 1-4 1-5 1-6 1-7 1-8 1-9