AnasayfaArtvin'den HaberlerARHAVİ VOLEYBOL TAKIMLARININ BAŞARILI SONUÇLARI

ARHAVİ VOLEYBOL TAKIMLARININ BAŞARILI SONUÇLARI

ARHAVİ VOLEYBOL TAKIMLARININ BAŞARILI SONUÇLARI

ERKEK VE BAYAN VOLEYBOL TAKIMLARIMIZ İDDİASINI SÜRDÜRÜYOR

ARHAVİ-

Arhavi Belediyesi GSK: 3 – 0: Sivas Gazi Lisesi

Voleybol 2. Ligde Arhavi Belediyesi GSK Bayan voleybol takımı, ligin 8. Haftasında Sivas Gazi Lisesini ağırladı. Arhavi Kapalı Spor Salonunda oynanan karşılaşmayı Arhavi setlerde 25-19, 25-19, 25-21 skorlarla 3-0 kazandı. Arhavi Temsilcisi 8. Hafta sonunda, ligde 17 puanı bulunan Ordu Merkez Spor ve 16 puanı bulunan Pazar Kaçkar Sağlık Koleji’nin ardından, 14 puanla 3. sırada yer alıyor.

 Voleybol 2.Lig Erkekler

Akkuş Belediyesi: 3-2: Arhavi Belediyesi GSK

Voleyboldaki bir diğer Arhavi temsilcisi olan Arhavi Belediyesi GSK Erkek Voleybol takımımız ise bu hafta sonu deplasmanda mücadele etti. Arhavi temsilcisi ilk iki seti  20-25 ve 19-25 lik skorlarla kazanıp setlerde 2 – 0 öne geçmesini bildi.

Buna rağmen tribündeki Akkuş seyircisi taşkınlık yaparak ağır küfürler, hakaretler ile saha içerisindeki Arhavi Belediyesi G.S. K. oyuncularına taşkınlık yapmak suretiyle oyunun sağlıklı bir şekilde oynanmasını engellediler. Ama bütün olumsuz şartlar çerçevesinde Arhavi temsilcisi zorlu Akkuş deplasmanından 1 puan almasını bildi. Liderlik yolunda iddialı ve avantajlı olduğunu ispatlamış oldu.

HAYATİ AKBAŞ