AnasayfaArtvin'den HaberlerARHAVİ VOLEYBOL TAKIMI KONDİSYON VE MORAL DEPOLAMAYA DEVAM EDİYOR

ARHAVİ VOLEYBOL TAKIMI KONDİSYON VE MORAL DEPOLAMAYA DEVAM EDİYOR

ARHAVİ VOLEYBOL TAKIMI KONDİSYON VE MORAL DEPOLAMAYA DEVAM EDİYOR

 

Takım, Kamilet Boğazı’nda Ve Ardından Akşam Yemeğinde Bir Araya Geldi

Hayati Akbaş

ARHAVİ-Birinci lig hazırlıklarını sürdüren Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Erkek Voleybol Takım’ımız enerji ve moral depolamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde antrenman programına başlayan ekip hafta sonu ise Mençuna Bölgesi’nde yaptığı gezi ve sonrasında verilen yemek programında bir araya geldi.

Arhavi Belediyesi GSK Erkek Voleybol Takım’ımız bu yıl oynayacağı birinci lig için iddialı bir kadro ve teknik heyetle yola çıkarken, birinci ligde iz bırakmayı hedefliyor. Bu doğrultuda hazırlıklarını sürdüren takım bir yandan antrenman programı kapsamında teknik ve kondisyon çalışmaları yaparken, diğer yandan ise birlik ve beraberliği sağlamak, moral ve motivasyonu arttırmak amacıyla çeşitli aktiviteler düzenliyor.

Geçtiğimiz Pazar günü Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nun da katılımı ile voleybol takımımız ekip olarak Kamilet boğazında bir araya geldi. Kamilet boğazı güzergâhında kros çalışması yapan sporcular, Sonrasında burada yapılan çeşitli aktiviteler ile eğlenceli anlar yaşayarak moral depoladılar.

Daha sonra hep beraber takım adına verilen akşam yemeğinde bir araya gelindi. MNG Konağında verilen yemekte Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, teknik heyet ve takım sporcuları ile bir araya geldi. Birlik, beraberlik ve arkadaşlık olarak oldukça moralli oldukları gözlenen sporcular birinci lige hazır görüntü ile dikkat çekti.