AnasayfaArtvin'den HaberlerARHAVİ SPOR KULÜBÜ OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

ARHAVİ SPOR KULÜBÜ OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

ARHAVİ SPOR KULÜBÜ OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

 

YÜCEL SATIRAL ARHAVİ SPOR KULÜBÜ BAŞKANI SEÇİLDİ

Hayati Akbaş

ARHAVİ-Arhavi Spor Kulübü Olağan Genel Kurulu  Arhavi  Ticaret Odasında  toplantı yeter sayısının sağlanmasıyla birlikte kongre ikinci tarihe ertelenmeden yapılmış oldu. Kongrede ilk olarak divan kurulu oluşturuldu. Divan başkanlığına Hüseyin Uzunhasanoğlu seçildi. Divan heyetinin oluşmasının ardından saygı duruşu, istiklal marşı, faaliyet raporları gelir ve giderlerin ibrası konuşmalar yapıldı.

Kongreye aynı zamanda kulüp başkanı  olan Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nun yanı sıra  kulübe emek veren eski yöneticiler ve üyeler katıldı.  Kongrede  sırasıyla başta Belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu olmak üzere, yeni başkan Yücel Satıral, Ak Parti ilçe başkanı Ufuk Yıldız, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı  Adil Yıldız, Arhavispor kulübünün eski başkanları Hüseyin Uzunhasanoğlu, Şadi Yıldızcan’ın yanı sıra  kulübe hizmet etmiş, spora gönül vermiş  kişiler üyelere hitaben konuşmalarda bulundular.

Kongreye Yücel Satıral öncülüğündeki  tek liste halinde girildi ve başkanlığını Yücel Satıral’ın çektiği liste Arhavi spor  kulübün  yeni yönetim kurulu  olarak seçilmiş oldu. Sanat, spor, siyaset ve iş sektöründen oluşan yeni liste toplumun hemen her kesimine hitap eden bir liste olarak düşünülmüş.  Arhavi sporu başarıya taşıyacak bir liste olduğunu belirten  Yeni başkan Yücel Satıral  Arhavi sporun çok daha iyi yerlere gelmesi için yeni yönetim kurulumuz  ile birlikte çok çalışacaklarını ifade etti.

Arhavi spor kulübü yeni yönetim ve denetim kuruluna da şu isimler seçildi:

Yönetim Kurulu üyeleri:  Yücel Satıral, Cengiz Kurdoğlu, Murat Çorbacıoğlu, Bülent Özbayrak, Nafız Kurdoğlu, Cafer Gerdan, Nafız Köse, Servet Daş, Cengiz Velimahmutoğlu, Hüseyin Gürkan, Hüsnü Doğan Hatinoğlu, Atila Kesim, Ayhan Ermiş, Remzi Gedik, Ali Kemal Karabal, Mehmet Şerifoğlu, Bahri Kurdoğlu, Cemal Kesti, Fatih Güney, Serkan Çakar

Denetleme Kurulu üyeliklerine de Rahmi Öziskender, Şadi Yıldızcan ve Saadettin Horozal seçildiler.