AnasayfaArtvin'den HaberlerARHAVİ KAYMAKAMININDAN HALK TOPLANTISI

ARHAVİ KAYMAKAMININDAN HALK TOPLANTISI

ARHAVİ KAYMAKAMININDAN HALK TOPLANTISI

KAYMAKAMIMIZIN BAŞKANLIĞINDA İLÇEMİZDE HALK TOPLANTILARI YAPILDI

ARHAVİ-Arhavi Kaymakamı Şeref Aydın, ilçe de mahallelerde doğrudan vatandaşların istek, şikâyet ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla başlatılan “Halk Toplantısı’nın ilkini Boğaziçi Mahallesi Üzülmez Sitesi ve Musa zade Mahallesi Mega Sitesinde gerçekleştirdi.

“Halk Toplantısı’na, İlçe Jandarma Komutanı Musa Engin, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Faruk Gezgin, Arhavi Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Bilgi Özkara, İlçe Müftü V. Ali Gülmaz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür V. Erol Tosun, Özel İdare Müdür V. Mustafa Küçükalkan, İlçe Nüfus Müdür V. Mustafa Seçkin, İlçe Yazı İşleri Müdürü Gülşah Vela, Malmüdürü Elif Çepni, Vergi Dairesi Müdür V. Alper Gündoğdu, Milli Eğitim Müdür V. Fikret Solak, Tapu Müdürü Orhan Ergün, Toplum Sağlığı Merkezi Sor. Dr. Çağlar Erkan, İlçe Gıda, Tarım ve Hayv. Müdürü Hakan Aytolan, Orman İşletme Müdürü Özgür Aktaş, Sosyal Yardımlaşma ve Day. Vakfı Müdürü İnci Köseoğlu, Boğaziçi Mahallesi Muhtarı Cengiz Kurdoğlu, Musazade Mahallesi Muhtarı Sami Turna ve vatandaşlar katıldı.
Halkın talepleri ve mahallenin sorunları konusunda istişarelerin yapıldığı toplantıda ilgili kurum müdürleri de mahalle muhtarı ve vatandaşların talep ve sorularına cevap verip yapılması gereken işler konusunda gerekli notlar aldılar. Kaymakamımız mahalle halkına ve ev sahipliği yapan mahalle muhtarlarımıza teşekkür etti. Vatandaşların sorunlarını doğrudan dinlemek ve çözüme kavuşturmak için halk buluşmalarının her ay devam edeceğini belirtti.

HAYATİ AKBAŞ