AnasayfaArtvin'den HaberlerARHAVİ KAYMAKAMI KÖYLERİ ZİYARET EDİYOR

ARHAVİ KAYMAKAMI KÖYLERİ ZİYARET EDİYOR

ARHAVİ KAYMAKAMI KÖYLERİ ZİYARET EDİYOR

 

Arhavi Kaymakamı Şeref Aydın, Başköy ve Yıldızlı Köylerini ziyaret etti.

Hayati Akbaş

ARHAVİ-Arhavi  Kaymakamı Şeref Aydın, Başköy ve Yıldızlı Köylerini ziyaret etti. Ziyaretlerine İlçe Yazı İşleri Müdürü Gülşah Vela ile Şantiye Şefi Yaşar Güneş katıldı.

Kaymakamımızın ilk ziyareti Başköy Köyüne oldu. Köy meydanında Köy Muhtarı Hüseyin Dindar ve Yıldızlı Köyü Muhtarı Adnan Aydınlıoğlu, Sırtoba Köyü Muhtarı Ali Kuru tarafından karşılama yapıldı. Kaymakam Aydın,  Başköy’de ilk ziyaretini Sosyal Yardımlaşma Vakfı yetkilileri ile yardıma muhtaç vatandaşları evine yaptı. Kaymakam, vatandaşımızı evinde ziyaret ederek ihtiyaç ve sorunların tespiti için köy gezilerine devam edeceklerini belirterek, “amacımız İlçemize bağlı bütün köylerimizi gezmek, zamanla vatandaşların tüm sorun ve ihtiyaçlarını gidererek devletin elinin ulaşmadığı tek bir vatandaş dahi bırakmamak. Kaymakamlık olarak bu konuda gerekli hassasiyeti göstererek yaşlı ve kimsesiz vatandaşlarımızı mağdur etmeyeceğiz.” diye konuştu.

Kaymakam köy muhtarları ve beraberindeki heyetle köyde incelemelerde bulundu. Yapımı devam eden camiyi ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kaymakam ikinci ziyareti Yıldızlı Köyüne oldu. Köy Muhtarı Adnan Aydınlıoğlu köy hakkında Kaymakama bilgiler verdi. Afetlerde oluşan sanat yapıları hasarları yerinde incelenerek yapılacak çalışmalar istişare edildi. Köy Muhtarları ve köy halkı Kaymakamımızın köylerine yaptığı ziyaretlerden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Kaymakamıın ilk ziyareti Başköy Köyüne oldu. Köy meydanında Köy Muhtarı Hüseyin Dindar ve Yıldızlı Köyü Muhtarı Adnan Aydınlıoğlu, Sırtoba Köyü Muhtarı Ali Kuru tarafından karşılama yapıldı. Kaymakam Başköy de ilk ziyaretini Sosyal Yardımlaşma Vakfı yetkilileri ile yardıma muhtaç vatandaşımızın evine yaptı. Kaymakam, vatandaşın evinde ziyaret ederek ihtiyaç ve sorunların tespiti için köy gezilerine devam edeceklerini belirterek, “amacımız İlçemize bağlı bütün köylerimizi gezmek, zamanla vatandaşların tüm sorun ve ihtiyaçlarını gidererek devletin elinin ulaşmadığı tek bir vatandaş dahi bırakmamak. Kaymakamlık olarak bu konuda gerekli hassasiyeti göstererek yaşlı ve kimsesiz vatandaşlarımızı mağdur etmeyeceğiz.” diye konuştu.

Kaymakam köy muhtarları ve beraberindeki heyetle köyde incelemelerde bulundu. Yapımı devam eden camiyi ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kaymakamın ikinci ziyareti Yıldızlı Köyüne oldu. Köy Muhtarımız Adnan Aydınlıoğlu köy hakkında Kaymakamımıza bilgiler verdi. Afetlerde oluşan sanat yapıları hasarları yerinde incelenerek yapılacak çalışmalar istişare edildi. Köy Muhtarları ve köy halkı Kaymakamın köylerine yaptığı ziyaretlerden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.