AnasayfaArtvin'den HaberlerARHAVİ BİR ÇINARINI DAHA KAYBETTİ.

ARHAVİ BİR ÇINARINI DAHA KAYBETTİ.

ARHAVİ BİR ÇINARINI DAHA KAYBETTİ.

 

Artvin’in İlk Avukatlarından Av. Şefik Çorbacıoğlu son yolculuguna ugurlandı.

Hayati Akbaş

ARHAVİ-Arhavi’^de son günlerde peşpeşe yaşanan ölümler ilçede derin üzüntü yaratmaya devam ediyor. Musa Ulutaş’ın ardından 22 dönem CHP Artvin Milletvekili Yüksel Çorbacıoğlu’nun babası Av. Şefik Çorbacıoğlu (94) Ankara’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Arhavi eski Belediye Başkanı Mehmet Çorbacıoğlu’nun kayınpederi olan Şefik Çorbacıoğlu Avukatlık mesleğindeki dik duruşu ve saygın kişiliği ile herkesimin takdir ve saygısını kazanan bir isimdi.

Av. Şefik Çorbacıoğlu’nun Arhavi Merkez Camiinde kılınan cenaze namazına Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, eski Milletvekili Metin Arifağaoğlu, Arhavi Kaymakamı Hasan Ongu, Arhavi Belediye Coşkun Hekimoğlu, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, CHP Artvin İl Başkanı Ali Yücel Kurt, Milletvekili Danışmanı Tolga Özçakmak, CHP Hopa İlçe Başkanı Adnan İskender, CHP Arhavi İlçe Başkanı Engin Erkan,  Arhavi Akparti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız, Arhavi TSO Başkani Atif Kesim, Hopa TSO Başkani Osman Akyürek, Rize ve İlçelerindeki CHP İl ve İlçe yöneticileri ve Kalabalık bir toğluk katılarak son yolculugunda haklarını helal ettiler.

Hurşit,İsmet- Asiye ve eski Milletvekili Yüksel Çorbacıoğlu’nun babası olan Şefik Çorbacıoğlu’nun Arhavi Merkez Camiinde kılınan cenaze namazı sonrası Derecik Köyünde bulunan aile mezarlığında ailesinin ve yakınlarının gözyaşları arasında toprağa verildi.