AnasayfaVakıftan HaberlerAİLESİ KENAN SATIR İÇİN ARTVİNLİLER HİZMET VAKFINDA ANMA ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ, MEVLİD OKUTTU

AİLESİ KENAN SATIR İÇİN ARTVİNLİLER HİZMET VAKFINDA ANMA ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ, MEVLİD OKUTTU

AİLESİ KENAN SATIR İÇİN ARTVİNLİLER HİZMET VAKFINDA ANMA ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ, MEVLİD OKUTTU

52 gün önce sonsuzluğa uğurladığımız Vakıf Önceki Dönem Yönetim Kurulu Üyesi ve Mütevelli Heyet Üyesi, Kenan SATIR için ailesi anma programı düzenleyerek Mevlid okuttu.

Kavacık’ta bulunan Vakıf Hizmet Binası çok amaçlı salonunda 27 Nisan 2024 Cumartesi günü Saat: 14:00’te anma etkinliğe ve okutulan mevlide Vakıf Başkanı Esen YAĞCI,

Yönetim kurulu üyeleri Ümit ORMAN, Pınar ERSOY, Hasibe ÖZKAN, Yaşar GÜMÜŞEL, Muhterem YILMAZ, Fatih ÜLKER, E. Mine EMİRZADE ARTAR, Vakıf mütevelli Üyesi Nadir ATAMAN, Kenan SATIR’ın Ailesi, dost, akraba ve yakınları katıldı.

Eşi Nursal SATIR, Kızı Oyanur POLAT ve anma etkinliğine katılanlar AHV Mütevelli Heyet Üyesi Emine ŞEHERİ AYAN tarafından hazırlanan ve Kenan SATIR’ın fotoğraflarından oluşan sinevizyon gösterisinde göz yaşlarını tutamadı. Oğlu Atanur SATIR, Amerika’da olduğu için anma etkinliğine katılamadı.

Başkan Esen YAĞCI , “Kenan SATIR, vakfın mütevelli üyesiydi. Bir dönem yönetim kurulunda görev aldı. Çalışkan, Artvin için fikirleri olan, katkı sunan, destek veren değerli bir hemşehrimizdi. Bu şekilde ailesi, dost, akrabası ve Vakıf Yönetim Kurulu, üyeleri olarak bir araya geldik. Gerçekten insan hüzünleniyor, söz bitiyor. Ruhu şad, mekânı cennet olsun.dedi.

Kenan SATIR’ın eşi Nursal SATIR, çok duygulu olduğunu konuşamayacağını belirterek anma etkinliği ve mevlide katılan dost, akraba, vakıf yönetimi ve vakıf üyelerine teşekkür etti.