AnasayfaVakıftan HaberlerNECMETTİN ORMAN ANILDI!

NECMETTİN ORMAN ANILDI!

NECMETTİN ORMAN ANILDI!

Artvinliler Hizmet Vakfı Yönetim Kurulu, Danışma Kurulu ve Mütevelli Üyeleri, Vakfımızın ilk kuruluş dönemindeki sayman üye ve son dönemindeki danışma kurulu üyemiz olan rahmetli Necmettin ORMAN’ı anmak için 30.06.2024 tarihinde Vakıf Merkezinde bir araya geldi.

Anma töreni için şehir dışından gelen, dost ve akrabalarının dışında, basın mensubu, siyasetçi, iş insanı ve akademisyenlerden oluşan kalabalık bir hemşehri topluluğu katıldı.

Necmettin ORMAN’ın biyografisi, yaşamını anlatan slayt gösterisi ve yapılan konuşmalar salonu dolduran kalabalığa duygulu anlar yaşattı.

Vakıf başkanı Esen YAĞCI kısa konuşmasında; “Vakfımızın Kurucu üyesi, çocukluk arkadaşım, yüzünden hiç eksik olmayan gülüşü ile hep hatırlayacağız. Hiç unutmayacağım” dedi.

Artvinliler Hizmet Vakfı’nın Kurucu Başkanı Atilla ÖZTÜRK: “Rahmetli Kadir Orman’ın 1992’de aramıza kattığı, Necmettin ORMAN ile çok güzel hizmetler yaptığımız, çok değerli bir dostumu erken kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içindeyim. Seni hiç unutmayacağım” dedi.

Kardeşi, eşi ve çocuklarının çok duygulu anlar yaşadığı anmada programında konuşma yapan kızı Arzu ORMAN: “Babamı tanımak için bir kere görmüş, bir kere telefonla görüşmüş olmak yeterliydi. Sonuna kadar sevgi ve hayat doluydu. Bir an gelecekmiş gibi yaşıyorum. Evimizin neşesi, hayvanların dostu, her soruna pozitif yaklaşım gösteren, onurlu babam; öldüğüne inanmıyorum. Gittiğin yer cennetin olsun” dedi.

Fotoğraflar ve Slayt; Emine SEHERİ AYAN