AnasayfaArtvin'den HaberlerACAR, KEMALPAŞADA ZİYARETLERDE BULUNDU

ACAR, KEMALPAŞADA ZİYARETLERDE BULUNDU

ACAR, KEMALPAŞADA ZİYARETLERDE BULUNDU

Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Kemalpaşa ilçesi programı kapsamında okul/kurum ziyaretleri gerçekleştirdi.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Kemalpaşa ilçesi programı kapsamında okul/kurum ziyaretleri gerçekleştirdi.

Kemalpaşa ziyaretine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ziyareti ile başlayan programda İl Müdürü Acar, kurum birimlerinde incelemelerde bulunarak kurum personeli ile ihtiyaç ve istekleri ile ilgili sohbet etti.

Ardından Kaya Çamurlu İlkokulu/Ortaokulunu ziyaret eden İl Müdürü Acar, 8. sınıf öğrencileri ile sınıflarda bir araya geldi. LGS süreci hakkında öğrencilerle sohbet eden Acar ” Bu yıl tüm öğrendiklerinizi sene sonunda gireceğiniz sınavda performansa dönüştüreceksiniz. Sizlerin topluma, ülkemize faydalı iyi insanlar, başarılı bireyler olmanız için çok çalışıyoruz. Bizler sizlere inanıyoruz. Siz de kendinize inanın ve çok çalışın.” dedi.

Programın devamında Kemalpaşa Çok Programlı Anadolu Lisesi ziyaret edildi.

Okullarda öğretmenler ve idareciler ile okulların başarısı ve yürütülen çalışmalar hakkında kısa bir toplantı gerçekleştiren Acar, başarı ve kolaylıklar dileyerek ziyaretlerini sonlandırdı.

Ziyaretlerinde İl Müdürü Acar’a, İlçe Milli Eğitim Müdürü Vekili ve Şube Müdürü Recep Kaya ile Şube Müdürü Güven Balkaya eşlik etti

KEMALPAŞA KAYMAKAMLIĞINA ZİYARET

Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Kemalpaşa ilçesine ziyaret gerçekleştirdi.

Yakın tarihte göreve başlayan Kemalpaşa Kaymakamı Pınar Ayaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan İl Müdürü Acar, Kaymakam Ayaz ile ilçede yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili istişarelerde bulundu.

Ziyaretlerinde İl Müdürü Acar’a, İlçe Milli Eğitim Müdürü Vekili ve Şube Müdürü Recep Kaya ile Şube Müdürü Güven Balkaya eşlik etti