AnasayfaArtvin'den HaberlerA.HOPASPOR BAL LİGİ YÜKSELME GRUBU FİNAL MAÇINA HAZIR

A.HOPASPOR BAL LİGİ YÜKSELME GRUBU FİNAL MAÇINA HAZIR

A.HOPASPOR BAL LİGİ YÜKSELME GRUBU FİNAL MAÇINA HAZIR

 

2016-1017 Sezonunda Artvin’i BAL liginde temsil eden A. Hopaspor,  Artvin Amatör Lig şampiyonu Borçkaspor ile karşılaşacağı final müsabakası için hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor.

Hayati Akbaş

HOPA- Artvin dev bir şampiyonluk maçına hazırlanıyor. 2016-1017 Sezonunda Artvin’i BAL liginde temsil eden A. Hopaspor,  Artvin Amatör Lig şampiyonu Borçkaspor ile karşılaşacağı final müsabakası için hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor.

Hopa İlçe stadında final karşılaşmasına günde çift antrenman yaparak hazırlanan Artvin Hopaspor ’da şimdi tüm gözler 22 Nisan’da Artvin İskebe Şehir stadında oynanacak karşılaşmaya çevrildi.

Artvin Hopaspor Başkanı Oğuz Çapkınoğlu’da antrenmanları sık sık ziyaret ederek teknik direktör Osman Kaptan’dan bilgiler alıyor. Başkan Çapkınoğlu “Bizim geçen sezon hedefimiz şampiyonluktu, ancak üst üste 3-4 maçta yaşanan şanssızlıklar ve hak etmediğimiz kırmızı kartlar ve penaltılar sonucu kaybettiğimiz puanlardan dolayı hedefimizden uzaklaştık.  Şimdi biz önümüzde aşmamız gereken engellere kilitlendik. 22 Nisan’da Artvin’de Borçkaspor ile oynayacağımız karşılaşmada tek hedefimiz galibiyettir Takımımız gerek güçlü kondisyonu ve gerekse tecrübesi ile bu karşılaşmada sahadan galibiyetle ayrılan taraf olacaktır.

Borçkaspor bizim kardeş takımımızdır. Karşılaşmanın da bu kardeşlik ortamı içinde adına yakışır final karşılaşması içinde geçeceğine inanıyorum. Taraftarımız 12’nci oyuncu sorumluluk içinde takımlarını destekleyecektir. Biz yönetimi ile teknik heyeti ile sporcularımızla ve taraftarımızla tek yürek olduk ve tek hedef Artvin Şampiyonluğudur” dedi.