AnasayfaArtvin'den Haberler9. ARHAVİ GRASSROOTS (HERKES İÇİN FUTBOL) ŞENLİĞİ YAPILDI

9. ARHAVİ GRASSROOTS (HERKES İÇİN FUTBOL) ŞENLİĞİ YAPILDI

9. ARHAVİ GRASSROOTS (HERKES İÇİN FUTBOL) ŞENLİĞİ YAPILDI

1-1

Arhavi Belediyesi’nin destekleriyle organize edilen 9. Arhavi Grassroots (Herkes İçin Futbol) Şenliği’nin 2. etabı düzenlenen etkinlikle yapıldı.

ARHAVİ-Arhavi Belediyesi’nin destekleriyle organize edilen 9. Arhavi Grassroots (Herkes İçin Futbol) Şenliği’nin 2. etabı düzenlenen etkinlikle yapıldı.

Etkinliğe Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Başkan Yardımcısı H. Tahsin Kurdoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Yılmaz, öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

Şenliğin 2. etabı etkinliğe katılan öğrencilere ilçe protokolü tarafından verilen katılım belgeleri ile başladı. Arhavi İlçe Stadı’nda gerçekleştirilen etkinlikte çocuklara sporu ve sporun değerini, önemini ve sevgisini aşılamayı amaçlayan Herkes İçin Futbol (HİF) Şenliği, 5. sınıf kız ve erkek öğrenciler arasında yapıldı. Ertuğrul Kurdoğlu Fen Lisesi Beden Eğitim Öğretmeni Fikret Kadıoğlu’nun öncülüğünde gerçekleştirilen etkinlikte öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okunurken izlemeye gelenlerinden de memnuniyeti görülmeye değerdi. Şenlikteki yerini alan Başkan Hekimoğlu, bu tür etkinliklerin çocukların gelişimi açısından çok önemli olduğuna dikkat çekerek, şenliğin güzel bir ortamda geçmesinde emeği olan herkese teşekkürlerini iletti.

-HAYATİ AKBAŞ

1-2 1-3 1-4 1-5 1-6 1-7